MAYWEATHER vs PACQUIAO II W LIPCU W LAS VEGAS?

Wielokrotnie informowano już o możliwości rewanżu 42-letniego obecnie Floyda Mayweathera z 41-letnim Mannym Pacquiao, lecz zazwyczaj były to mało wiarygodne pogłoski. Teraz jednak wielka walka wydaje się naprawdę realna, gdyż donoszą o niej dziennikarze stacji ESPN, których informacje należy traktować poważnie. Kiedy zatem miałoby dojść do ewentualnej drugiej konfrontacji Amerykanina z Filipińczykiem?

DANA WHITE: MOŻE BĘDĘ MIAŁ OFERTĘ WALKI DLA FLOYDA >>>

Mówi się o lipcu tego roku, czyli miesiącu, w którym zostanie otwarty Allegiant Stadium w Las Vegas - nowa arena, która będzie przede wszystkim służyć futbolistom Las Vegas Raiders. Obiekt będzie mógł pomieścić ponad 70 tysięcy kibiców, a koszt budowy to ok. dwóch miliardów dolarów. Z pewnością walka Mayweather vs Pacquiao byłaby idealna, by uświetnić otwarcie tak gigantycznego przedsięwzięcia.

Drugą opcją dla Mayweathera  - który pozostaje na emeryturze od czasu zwycięstwa nad gwiazdorem UFC Conorem McGregorem we wrześniu 2017 roku - jest podobno kolejny crossover, czyli kolejna walka z zawodnikiem MMA. Być może tą właśnie drogą podąży Amerykanin, w końcu faworytem drugiej walki z ''Pacmanem'' (pierwszą w maju 2015 roku wygrał Floyd) byłby raczej wciąż aktywny i utrzymujący się w mistrzowskiej formie Filipińczyk, aktualny czempion WBA wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 14-01-2020 19:22:00 
Chętnie obejrzę, skoro Manny jest wciąż w takim stanie, że może choćby pokonać takiego Thurmana.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-01-2020 20:27:09 
Tych dwóch będzie miało po 60 lat a na portalach wciąż będą pojawiać sie newsy o ich drugiej walce. Szkoda na to prądu, bo to sie nie wydarzy a Floyd w swoim stylu od czasu do czasu zabłyśnie jakimś tweetem żeby trolle sobie o nim przypomniały.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 14-01-2020 21:53:28 
spence vs packman dla mnie brzmi bardziej interesująco
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 14-01-2020 22:12:15 
Moze jeszcze Riddick Bowe - Gołota.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.