Archiwum wiadomości z dnia: 2019-12-12

 
MICHAEL HUNTER: USYK SPRAWI KAŻDEMU PROBLEMY

Michael Hunter (18-1-1, 12 KO) jedyną porażkę w karierze poniósł z rąk Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) w walce o pas WBO kategorii cruiser. Dziś obaj z powodzeniem boksują w wadze ciężkiej. Niektórzy powątpiewają w sukcesy Ukraińca, zwracając uwagę na jego warunki fizyczne. Inaczej widzi to jednak Hunter.


WHYTE: WILDER BĘDZIE MNIE UNIKAŁ, CHCĘ POWIETKINA LUB RUIZA

Miniony weekend był udany dla Dilliana Whyte'a (27-1, 18 KO). Najpierw przywrócono mu status obowiązkowego pretendenta do pasa WBC wagi ciężkiej, a potem pokonał po trudnej walce Mariusza Wacha na punkty, co z pewnością bardzo mu się przydało po przerwie. Anglik kolejny pojedynek ma stoczyć w marcu i liczy na to, że naprzeciw niego stanie ktoś z absolutnej czołówki wagi ciężkiej.


ARUM: NIE BYŁO SENSU OGLĄDAĆ TEJ WALKI

Bob Arum dołączył do szerokiego grona kibiców, ekspertów i ludzi boksu, którzy otwarcie krytykują podejście Andy'ego Ruiza Jr (33-2, 22 KO) do rewanżu z Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Były promotor 'Destroyera' uważa, że z taką tuszą Ruiz nie miał żadnych szans z Brytyjczykiem.


KONRAD KACZMARKIEWICZ ZABOKSUJE W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Promotor Tomasz Babiloński szuka nowych gwiazd na miarę Krzysztofa Głowackiego i Michała Cieślaka. Jednym z bohaterów gali 20 grudnia w Nowym Dworze Mazowieckim będzie Konrad Kaczmarkiewicz, który przebojem wdarł się do czołówki polskiej kategorii ciężkiej w boksie olimpijskim. Podczas zawodowej gali zmierzy się z Norwegiem Karlem Williamem Bruunem.