MICHAEL HUNTER: USYK SPRAWI KAŻDEMU PROBLEMY

Redakcja, Sky Sports

2019-12-12

Michael Hunter (18-1-1, 12 KO) jedyną porażkę w karierze poniósł z rąk Aleksandra Usyka (17-0, 13 KO) w walce o pas WBO kategorii cruiser. Dziś obaj z powodzeniem boksują w wadze ciężkiej. Niektórzy powątpiewają w sukcesy Ukraińca, zwracając uwagę na jego warunki fizyczne. Inaczej widzi to jednak Hunter.

USYK CHCE DODAĆ KILOGRAMY >>>

- On musi jeszcze dostosować się do wagi ciężkiej, ale na pewno już teraz jest jednym z najlepszych i każdemu sprawi problemy. Nie wiem, czy odniesie równie duże sukcesy w wadze ciężkiej jak w cruiser, gdzie pozbierał wszystkie tytuły, ale jakieś sukcesy z pewnością odniesie. Z wielką przyjemnością obejrzę jego walkę z Joshuą. Usyk ma świetne nogi, ale również bardzo szczelną gardę - scharakteryzował swojego byłego rywala Hunter, który w minioną sobotę zremisował z Aleksandrem Powietkinem (35-2-1, 24 KO) w eliminatorze do tronu WBA wagi ciężkiej.

BELLEW: USYKA POKONAJĄ TYLKO FURY I JOSHUA, ON OŚMIESZY WILDERA >>>

Usyk w królewskiej kategorii zadebiutował dwa miesiące temu, pokonując przed czasem Chazza Witherspoona. Kolejny pojedynek ma stoczyć w lutym. W gronie potencjalnych rywali padają nazwiska Derecka Chisory oraz Josepha Parkera.