CHAVEZ JR: TO NAJWAŻNIEJSZA WALKA W MOJEJ KARIERZE

Freddie Roach i Julio Cesar Chavez Jr (51-3-1, 33 KO) po kilku latach przerwy wrócili do siebie i znów razem współpracują. Meksykanin ma przed sobą walkę z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO), do której przygotuje go właśnie legendarny szkoleniowiec, a która odbędzie się 20 grudnia w Phoenix.

Chavez Jr zapewnia, że Roach mocno w niego wierzy, a wszystkie problemy z przeszłości Meksykanin ma mieć już daleko za sobą.

- Myślę, że to najważniejsza walka w mojej karierze. Każda jest najważniejsza, ale czuję, że życie przywróciło mnie do pozycji, w której mogę wrócić na swoje miejsce. Freddie Roach był dla mnie surowy, ale to mi się podobało. Dwa miesiące chodzę na salę i nigdy nie wiem, co mnie czeka: z kim będę sparował, jakie ćwiczenia wykonam. Po prostu robię wszystko, co mówi Roach. Muszę to robić, bo on daje z siebie wszystko. Roach jest przekonany, że mogę wygrać, powiedział mi, że nie trenuje mnie do przegrania, ponieważ moja kariera i życie wymagają ode mnie wygrania tej walki - powiedział Chavez Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pinsc
Data: 12-12-2019 11:24:19 
Takie samo pierdolenie jak zawsze i wynik też będzie taki sam jak zawsze...
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 12-12-2019 12:41:55 
Niby tak, to samo, ale Roach chyba nie dałby się namówić drugi raz na trenowanie Chaveza gdyby coś sie nie zmieniło. Co nie zmienia faktu ze najlepszy Chavez jr jest gorszy niż Jacobs
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-12-2019 13:08:16 
Chavez ma takie szanse na sukcesy w zawodowym boksie, jak Szpilka. Chce zarobić trochę kasy na naiwniakach liczących na cud.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-12-2019 14:05:31 
Fonfara zrobił Chaveza na nogach, to Jacobs go ośmieszy.
Szczególnie jak będzie szedł z opuszczoną do przodu głową.
Będzie corrida :-)
 Autor komentarza: Granat
Data: 12-12-2019 16:53:44 
Chavez jr to już chodzący worek treningowy. Nie pozostaje mu nic innego, jak sprzedawanie rekordu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.