Archiwum wiadomości z dnia: 2019-11-24

 

TRENER FURY'EGO O ZWYCIĘSTWIE WILDERA NAD ORTIZEM

W lutym ma dojść do walki Tyson Fury vs Deontay Wilder II. By do niej przystąpić, mistrz świata WBC wagi ciężkiej musiał wygrać rewanż z Luisem Ortizem i dokonał tego w charakterystycznym dla siebie stylu. Co o tej walce - zwłaszcza w kontekście rewanżu Fury'ego z Wilderem - myśli trener Brytyjczyka, Ben Davison?KRZYSZTOF ZIMNOCH PO NIESPODZIEWANEJ PORAŻCE PRZED CZASEM

- To nie było to. Chciałem wrócić, po prostu się nie udało. Nie chcę też nic odbierać Twardowskiemu, to by było nie w porządku względem niego. Muszę dać sobie czas i przemyśleć to wszystko na spokojnie. Dziś jeszcze nie wiem, czy kończę karierę, czy dalej będę jeszcze próbował - powiedział po niespodziewanej porażce z Krzyśkiem Twardowskim faworyzowany przed tym pojedynkiem Krzysztof Zimnoch (22-3-1, 15 KO).

LUIS ORTIZ WYRAŹNIE PROWADZIŁ NA KARTACH PUNKTOWYCH

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) udowodnił, że jest największym artystą nokautu naszych czasów, odprawiając przed czasem bardzo dobrze dysponowanego Luisa Ortiza (31-2, 26 KO) w walce wieczoru gali w Las Vegas. Kubańczyk prowadził na kartach wszystkich sędziów, ale walka z Wilderem to spacer po linie.
LUIS ORTIZ: WALCZYŁEM LEPIEJ NIŻ W PIERWSZEJ WALCE

Znakomity Luis Ortiz (31-2, 26 KO) prowadził w rewanżowej walce z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO), ale ponownie musiał uznać jego wyższość. Czy to koniec mistrzowskich ambicji Kubańczyka? Bokser nie daje jeszcze na to pytanie odpowiedzi, ale nie wygląda też na przesadnie przygnębionego porażką.
WILDER CHWALI ORTIZA I POTWIERDZA LUTOWĄ WALKĘ Z FURYM

Po niesamowitym zwycięstwie w rewanżowej walce z Luisem Ortizem (31-2, 26 KO) w Las Vegas, mistrz świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) pochwalił swojego kubańskiego rywala i potwierdził, że w pierwszym kwartale przyszłego roku przystąpi do kolejnego, tym razem jeszcze większego rewanżu - walki z Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO).KAMIL ŁASZCZYK: CHCĘ BYĆ MISTRZEM ŚWIATA!

- Kilka razy go złapałem, ale trochę za bardzo polowałem mocnym ciosem. Jeśli mam rywalizować z najlepszymi, to muszę boksować jeszcze lepiej. A ja chcę być mistrzem świata - nie ukrywa swoich ambicji Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO), który w dobrym stylu pokonał Aleksandra Jegorowa (20-3-1, 10 KO).WDOWA PO ALIM: WILDER NAJLEPSZY W HISTORII

Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) panuje na tronie WBC wagi ciężkiej od pięciu lat, obronił właśnie tytuł po raz dziesiąty, ale dopiero od niedawna doczekał się pochwał godnych jego osiągnięć. Dziś jednak nie ma już chyba nikogo, kto powie złe słowo o 'Brązowym Bombardierze'. A przynajmniej nikt poważny.