DARIUSZ SĘK: NIE MAM JUŻ TAKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI, TO JASNY SYGNAŁ

- Od drugiej rundy boksowałem ze złamaną ręką - relacjonuje Dariusz Sęk (28-6-3, 10 KO), który wczoraj przegrał z Sebastianem Ślusarczykiem (7-0, 5 KO).

- Kiedyś wytrzymywałem takie ciosy rywala i nie zrobiłyby na mnie większego wrażenia. Najwidoczniej teraz, po latach boksowania, nie mam już takiej wytrzymałości jak dawniej. I to jest dla mnie chyba jasny sygnał, żeby sobie już dać spokój. Nie namówię znów żony na kolejną walkę. Zdrowie jest najważniejsze, a taki moment musiał przecież i tak kiedyś nastąpić - kontynuował Sęk. Co teraz?

- Skupię się na trenowaniu innych, co sprawia mi coraz większą przyjemność.

Przypomnijmy, że podczas wczorajszej gali w Radomiu Ślusarczyk zastopował Darka w piątej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-11-2019 15:50:46 
Słuszna decyzja, mam nadzieję że będzie w niej trwał. Jakieś tam drobne sukcesy i tytuły bez znaczenia sobie wyboksował, ale jak sam mówi zdrowie najważniejsze. Zostać zastopowanym pod naporem ciosów przeciwnika to co innego niż zostać uśpionym jednym ciosem, na prawdę nie warto tym bardziej że Darek nigdy nie miał szans na wielkie sukcesy w boksie.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 24-11-2019 16:00:42 
Nie wierzę , że jeszcze 5 lat temu wieszczyłem mu mistrzostwo świata...
 Autor komentarza: Graham
Data: 24-11-2019 17:40:16 
@teanshin ja uważam wręcz przeciwnie, jeszcze pare lat temu myślałem że on i Master zwojują swoje kategorie wagowe. Tym bardziej że mieli na zapleczu Gmitruka. Darek dodatkowo wysoki i niewygodny mańkut, trochę nieskoordynowany no i bez dynamitu ale jednak wysoka klasa
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 24-11-2019 18:19:37 
Sęk dał beznadziejne walki z Woge i Krasniqim, mógł je spokojnie wygrać i dostać poważna walkę, ale zabrakło tam ikry i agresji. Pora kończyć, nie ma co się dawać obijać za grosze. Jeśli jest w stanie się utrzymać, to nie ma co się zastanawiać.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 24-11-2019 21:55:55 
Z Krasniqim wygrał tylko został przekręcony. Musiał go znokautować.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.