Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-29

 HOPKINS: CANELO NIE MOŻE SOBIE POGRYWAĆ Z KOWALIOWEM

Wielkimi krokami zbliża się walka Canelo Alvareza (52-1-2, 35 KO) z Siergiejem Kowaliowem (34-3-1, 29 KO). Kolejni eksperci w postaci byłych pięściarzy wypowiadają się na temat tej batalii, przedstawiając swój punkt widzenia. Do tego grona dołączył legendarny Bernard Hopkins, który w 2014 roku przegrał z 'Krusherem' na punkty.

JOSE CARLOS RAMIREZ vs WIKTOR POSTOŁ DOPIERO W LUTYM

Jak donosi stacja ESPN, planowana pierwotnie na listopad, a następnie na styczeń walka mistrza świata WBC i WBO wagi junior półśredniej, Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO) z obowiązkowym pretendentem WBC, Ukraińcem Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO), dojdzie do skutku dopiero w lutym. Niedługo powinniśmy otrzymać oficjalny komunikat w sprawie tego pojedynku.

ŁUKASZ RÓŻAŃSKI: CZEKAM NA FAJNE PROPOZYCJE

- Stawiam na poziom sportowy, a nie jakieś przepychanki. To nie w moim stylu. Czekam na fajne propozycje walk - mówi Łukasz Różański (11-0, 10 KO), który dzięki wygranej przed czasem z Izu Ugonohem wypłynął na szersze wody na polskiej i, miejmy nadzieję, europejskiej scenie wagi ciężkiej. Z Łukaszem porozmawialiśmy w sobotni wieczór przy okazji gali w Sosnowcu. Zapraszamy!


MKOl TESTUJE W TOKIO NOWY SYSTEM SĘDZIOWANIA

Sędziowie, którzy będą pracować podczas turnieju bokserskiego na igrzyskach w Tokio w 2020 roku, przetestują w tym tygodniu nowy system sędziowania walk, który ma być bardziej przejrzysty i stanowić kolejny krok na drodze do uzdrowienia boksu olimpijskiego. Nowy system będzie testowany na stadionie Ryogoku Kokugikan - słynnej arenie walk sumo - gdzie podczas przyszłorocznych igrzysk zostanie rozegrany turniej bokserski.


CIĘŻKA PRZEPRAWA W JAWORZNIE

Wysoko postawili sobie poprzeczkę zawodnicy z Jaworzna, podejmując na swoim terenie mocną ekipę z francuskiego zespołu Seine Saint Denis. Po trudnym początki i twardej przeprawie końcowy werdykt brzmi 10:8. Zapraszamy do relacji.