JARRELL MILLER OSIĄGNĄŁ POROZUMIENIE Z BOBEM ARUMEM

Redakcja, ESPN

2019-10-29

Okryty niesławą Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) i jego promotorzy Dmitirj Salita oraz Greg Cohen osiągnęli według stacji ESPN porozumienie z Bobem Arumem, szefem grupy Top Rank. Arum będzie współpromował Amerykanina, na to przynajmniej wygląda, bo kontrakt nie został jeszcze podpisany i czekamy na oficjalne potwierdzenie.

JOSHUA: MOGĘ ZNÓW DAĆ WALKĘ MILLEROWI >>>

Przypomnijmy, że po potrójnej wpadce dopingowej przed czerwcową walką z Anthonym Joshuą (do której ostatecznie nie doszło), Miller został zawieszony zaledwie na sześć miesięcy, może więc wrócić na ring jeszcze w tym roku. Stara się już o odzyskanie licencji i deklaruje w mediach społecznościowych chęć walki m.in. z Joe Joyce'em i wspomnianym Joshuą, który nadal jest otwarty na starcie z ''Big Baby''.

Jest jeden kruczek - zanim jakakolwiek komisja podejmie decyzję o wydaniu licencji, musi najpierw Millera przesłuchać, a przede wszystkim liczyć się z tym, że kibice i media poddadzą przyznanie licencji ostrej krytyce. Inna sprawa, że w boksie widzielismy już gorsze decyzje, a polityka walki z dopingiem jest zazwyczaj wyjątkowo łagodna dla zawodników o dużej wartości komercyjnej.