JOSHUA: MÓGŁBYĆ ZNÓW DAĆ WALKĘ MILLEROWI

To Jarrell Miller (23-0-1, 20 KO) miał w pierwszy dzień czerwca stanąć naprzeciw Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), ale po wpadce dopingowej Amerykanina zamienił Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) i wykorzystał swoją życiową szansę, stopując AJ-a w siódmej rundzie i odbierając mu pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Czy walka Joshuy z Millerem jest jeszcze możliwa? Jak najbardziej.

Millerowi kończy się absurdalnie krótkie zawieszenie i negocjuje już kontrakt promotorski z grupą Top Rank. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Joshua wyjdzie 7 grudnia do rewanżu z Ruizem w Arabii Saudyjskiej. Jeśli odzyska utracone pół roku wcześniej pasy, w kolejnym występie mógłby spotkać się właśnie z "Big Baby", który ma już na rozkładzie wygrane przed czasem z Tomkiem Adamkiem oraz Mariuszem Wachem.

- Czy zgodziłbym się znów spotkać z Millerem? Tak, zrobiłbym to. Pytanie tylko, czy on jest wart mojego czasu? - odpowiadał Joshua na pytania dziennikarzy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-09-2019 19:10:42 
AJu jak znów przegrasz to Miller nie będzie chciał marnować czasu na ciebie, także wstrzymaj konie i skup się na grudniu zamiast rozmyślać o przyszłości.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 13-09-2019 23:04:25 
AJ moze przegrac jeszcze ze trzy walki z rzedu a i tak bedzie zarabial wiecej niz jakis miller takze nie wiem co cie boli
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.