JOSE CARLOS RAMIREZ vs WIKTOR POSTOŁ DOPIERO W LUTYM

Jak donosi stacja ESPN, planowana pierwotnie na listopad, a następnie na styczeń walka mistrza świata WBC i WBO wagi junior półśredniej, Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO) z obowiązkowym pretendentem WBC, Ukraińcem Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO), dojdzie do skutku dopiero w lutym. Niedługo powinniśmy otrzymać oficjalny komunikat w sprawie tego pojedynku.

JOSH TAYLOR CHCE PEŁNEJ UNIFIKACJI Z RAMIREZEM W NOWYM JORKU >>>

Pojedynek Ramirez vs Postoł powinien wyłonić rywala dla mistrza świata IBF i WBA Josha Taylora (16-0, 12 KO), który w sobotę po wspaniałej walce zdetronizował Regisa Prograis i wygrał turniej WBSS. Taylor walczył nota bene w czerwcu 2018 roku z wspomnianym Wiktorem Postołem, pokonując go jednogłośnie na punkty.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej walce Jose Carlos Ramirez Ramirez zmierzył się w lipcu z Maurice'em Hookerem i odebrał mu pas WBO, zwyciężając przed czasem po znakomitej wojnie. Postoł walczył w tym roku raz - w kwietniu pokonał jednogłośnie na punkty Mohameda Mimoune.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-10-2019 19:18:12 
Postoł to twardy kozak. Pamiętam jego kapitalną walkę z Matthysse zakończoną nokautem na będącym jeszcze w dobrej formie Lucasie. Z Crawfordem szans nie miał, ale z nim mało kto je ma..
Dla Ramireza ukrainiec to korespondecja z Taylorem, bo Josh świetnie poradził sobie z ukraińcem..
Ramirez jest według mnie słabszy od Prograisa i choć walka walce nierówna, jest duża szansa że szkot będzie miał cztery pasy. Następnie widzę go w welter, bo jest duży jak na 140..
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 29-10-2019 20:58:25 
Bardzo mało prawdopodobne żeby walka sie odbyła któras ze stron postawi takie warunki których druga strona nie bedzie chiala spełnić Taylor w UK szczególnie popularny nie jest i mimo walki Chisory z Pricem wszystkie górne sektory w o2 arena były puste na finale wbss. Do tego dochodzi konflikt promotorsko telewizyjny. Jak dla mnie tej walki nie bedzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.