FURY: JEŚLI JOSHUA ZNÓW PRZEGRA, MOŻE ZAPOMNIEĆ O NASZEJ WALCE

Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) z jednej strony ściska kciuki za Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO), a z drugiej mówi wprost. - Jeśli znów przegrasz z Ruizem, możesz zapomnieć o naszej walce.

AJ 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej spróbuje zrewanżować się Andy'emu Ruizowi Jr (33-1, 22 KO) i odebrać mu pasy IBF/WBA/WBO, jakie przecież jeszcze pół roku temu należały do niego.

"Król Cyganów" jakiś czas temu nakreślił plan na trzy walki, które mają zdefiniować jego karierę. Najpierw chce odebrać Deontayowi Wilderowi (41-0-1, 40 KO) pas WBC, potem dać mu rewanż, już z podziałem zysków 60/40 (walka w lutym ma być dzielona po równo finansowo), by na koniec pokonać Joshuę. O ile ten oczywiście zdoła odzyskać utracone trofea.

BUFFER: NAJLEPSZY TYSON ZNOKAUTOWAŁBY NAJLEPSZEGO FURY'EGO >>>

- Cóż, jeśli Joshua znów zostanie znokautowany, może zapomnieć o takiej walce. Jako jeden z nielicznych mówiłem przed walką, że Ruiz ma szansę. Ale zarówno on, jak i Joshua, nie są w mojej lidze - stwierdził w swoim stylu Fury.

Joshua niedawno wyraził chęć walki ze swoim rodakiem na sławnym Stadionie Wembley.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 29-10-2019 13:27:13 
Nie mów hop. Bo jeśli fury przegra z wilderem będzie prosił o te walkę bez znaczenia kto wygra rewanz
 Autor komentarza: Zartan
Data: 29-10-2019 15:32:52 
Fury zaczyna pierdolić a i tak okaże się , że oklepie znowu Wallinów i Schwarzów i zakończy karierę.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 29-10-2019 16:20:11 
Kasa za taką walkę w Anglii jest niebotyczna, na pewno do niej dojdzie prędzej czy później.
 Autor komentarza: MODM
Data: 29-10-2019 18:00:29 
Pójdzie do WWE, potem może jakieś mma. Później niby kontuzja, depresja, alko i dragi. Za 2 lata stwierdzi że jest najlepszy i wystartuje do któregoś mistrza mając alibi w razie porażki że długi rozbrat z boksem i takie tam. Rozgryzłem go już po Władku a teraz potwierdzi się to z Alabamą, szkoda że niektórzy dalej wierzą temu tchórzowi. Bokser świetny, jednak bez psychy i takim go zapamiętam
 Autor komentarza: fanamator
Data: 29-10-2019 18:34:34 
Modm. Nie bokser a pięściarz, a wsumie nawet nie pięściarz bo biznesmen. Robienie show i zarabianie pieniędzy na tym to jest to co Fury robi. Czy to boks, WWE czy MMA jeśli jest zainteresowanie i można dobrze zarobić to czemu nie? Jeśli by tobie zaoferowali 1/10 jego dochodów-zrobiłby inaczej? Lub inaczej gdybyś był na jego miejscu robił byś inaczej? I nie mów mi o honorze, szczytnym celu, czy ambicjach sportowych bo to nie ta dziedzina. Tu jest boks zawodowy czyli zarabianie pieniędzy na dwuch gościach co sobie w mordę dają.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 29-10-2019 21:15:42 
Fury i Wilder musza miec jakis limit wypowiedzi do ktorego musza dobijac kazdego dnia,dlatego sa one tak mialkie intelektualnie

Fury przed prawie kazda walka Joshuy twierdzil ze jego rywal to dziod,a Antek i tak przegra

Przegral raz i teraz za rewanz dostanie 60mln£.Mistrz linearny musi walczyc w kislu zeby sie wypromowac w USA,bo poprzez boks nie potrafi
Dlatego rozumiem jego frustracje...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.