Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-19

 

KEWIN GRUCHAŁA: CHCĘ WYGRYWAĆ Z NAJLEPSZYMI

- Nie walczyłem z nikim bardziej doświadczonym od Patryka Litkiewicza, ale to tylko sprawdzian przed pojedynkiem z Rafałem Jackiewiczem - mówi utalentowany Kewin Gruchała (5-0, 2 KO) przed galą Rocky Boxing Night, która odbędzie się 14 grudnia w Kościerzynie. - Nie ułatwię zadania Kewinowi, już teraz jestem dobrze przygotowany - zapowiada Patryk Litkiewicz.


KURS SĘDZIEGO BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Cykliczne imprezy, ogromna ilość walk - tak teraz prezentuje się Małopolska. Kibice i pasjonaci oraz Ci, którzy chcieliby się znaleźć najbliżej areny pięścierskich zmagań, mają szansę ziścić marzenie za sprawą kursu sędziowskiego w Krakowie.
CAPARELLO: BUATSI SIĘ POSPIESZYŁ

- W boksie nie można przeskakiwać o kilka poziomów z walki na walkę. Nie wiem czemu oni się tak spieszą, ale robią błąd i on przekona się o tym już w pierwszej rundzie - zapowiada Blake Caparello (30-3-1, 13 KO). Dwa dni temu informowaliśmy Was o tym, że Australijczyk spotka się z Joshuą Buatsim (12-0, 10 KO) w eliminatorze do pasa WBA wagi półciężkiej.JOEY DAWEJKO: GASIJEW SIĘ PRZESTRASZYŁ

Już czternaście miesięcy trwa przerwa Murata Gasijewa (26-1, 19 KO) od boksu. Jego powrót, mający być zarazem debiutem w wadze ciężkiej, już dwukrotnie odwoływano. W obu przypadkach rywalem dawnego championa kategorii cruiser miał być Joey Dawejko (20-7-4, 11 KO). Amerykanin z polskimi korzeniami zarzuca Rosjaninowi, że ten po prostu przestraszył się takiej potyczki.