KURS SĘDZIEGO BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Kurs sędziego bokserskiego w Krakowie

Cykliczne imprezy, ogromna ilość walk - tak teraz prezentuje się Małopolska - widać to Międzynarodowym Grand Pix TUTAJ >>>.

Kibice i pasjonaci oraz Ci, którzy chcieliby się znaleźć najbliżej areny pięścierskich zmagań, maja szansę ziścić takie marzenie za sprawą kursu sędziowskiego w Krakowie. 

Wydział Sędziowski Małopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego powiadamia o naborze chętnych na Kurs Sędziego Boksu Olimpijskiego. Zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety.
Wymagania dla kandydatów/ek:
1. Ukończone 19 lat
2. Minimum średnie wykształcenie
3. Niekaralność
4. Dobry stan zdrowia
5. Odporność na stres

Termin rozpoczęcia kursu 2 października 2019. Zajęcia prowadzić będzie doświadczony na miedzynarodowych imprezach sędzia Kazimierz Mietła i znawca dyscypliny oraz kunsztu pięściarskiego, znakomity szkoleniowiec i sędzia Ariel Środa. Program kursu przewiduje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Zajęcia będą odbywać się będą w środy o godzinie 19.00, w Krakowie w siedzibie MZB, ul. Grażyny 6.

Kandydatów i kandydatki prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Michał Pajda (na zdjęciu obok w roli sędziego) – tel. 604357139; e-mail: [email protected]

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.