Archiwum wiadomości z dnia: 2019-08-03

 GERVONTA DAVIS: WALKA Z ŁOMACZENKĄ MOŻLIWA NA POCZĄTKU 2020 ROKU

Mistrz świata WBA wagi super piórkowej, Gervonta Davis (22-0, 21 KO) znokautował tydzień temu na gali w Baltimore obowiązkowego pretendenta z Panamy - Ricardo Nuneza (21-3, 19 KO), który został pobity już w drugiej rundzie. Teraz Davis wypowiedział się na temat walki z królem wagi lekkiej i większości rankingów P4P - Wasylem Łomaczenką (13-1, 10 KO), który 31 sierpnia zmierzy się w Londynie z Luke'em Campbellem (20-2, 16 KO).


KONFLIKT NA LINII ROACH-BUBOY? GORĄCO W OBOZIE PACQUIAO

Przed walką Pacquiao vs Thurman przygotowania Filipińczyka nadzorowało dwóch trenerów - Freddie Roach i Buboy Fernandez, którzy pracowali również wspólnie w narożniku Manny'ego podczas pojedynku. Po epickim zwycięstwie pojawiły się jednak niesnaski z powodu wypowiedzi Buboya dla filipińskiej prasy, na które szybko zareagował Roach.ANDY RUIZ JR NADAL NACISKA NA REWANŻ Z JOSHUĄ W AMERYCE

Mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) wciąż twierdzi, że nie ma zamiaru walczyć z Anthonym Joshuą (22-1, 21 KO) w Wielkiej Brytanii. Meksykanin zdetronizował Brytyjczyka pierwszego czerwca w Stanach Zjednoczonych i Eddie Hearn - promotor Joshuy - uruchomił klauzulę natychmiastowego rewanżu. I choć Hearn twierdzi, że Ruiz nie może decydować, gdzie dojdzie do drugiej walki, negocjacje się przedłużają.