MAIDANA: DLA PACQUIAO WRÓCĘ NA RING, ALE TYLKO DLA NIEGO

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) zrzucił sporo kilogramów, miał zarobić bardzo dobre pieniądze, ale ostatecznie na przełomie kwietnia i maja porzucił pomysł o ponownym wyjściu do ringu. Teraz jednak znów jest gotów do ciężkich treningów, jeśli tylko dostanie gwarancję walki z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO).

Emerytowany argentyński bombardier miał zaboksować w czerwcu, wrześniu i grudniu. W cztery tygodnie ciężkich treningów z Alexem Arizą stracił aż 14 kilogramów. Zapowiadał, że pierwszy pojedynek stoczy w wadze junior średniej, ale już w następnym będzie gotowy na start w półśredniej. A właśnie w tym limicie Pacquiao dzierży pas federacji WBA.

- Chodzi o finanse, bo przecież taki obóz przygotowawczy sporo kosztuje. Nie było co prawda tego w kontrakcie, ale uzgodniliśmy to słownie. Mieli zająć się wszystkimi takimi rzeczami jak na przykład witaminy i odżywki. Raz dostałem 10 tysięcy dolarów, potem drugi. Łącznie otrzymałem od nich 30 tysięcy dolarów, choć miałem obiecane 150 tysięcy. I nawet nie chodziło mi bezpośrednio o pieniądze, tylko o ludzi, którzy coś mi obiecali i nie dotrzymali słowa. Musiałem opłacić moich bokserskich trenerów, tych od przygotowania fizycznego i całą resztę - tłumaczył były mistrz świata wagi super lekkiej i półśredniej na początku maja. Teraz deklaruje, że wróci, ale tylko na walkę z "Pac-Manem".

- Tak naprawdę mierzyłem się już z każdym poza Pacquiao. Tylko dla niego mógłbym wrócić. Podoba mi się jego styl boksowania i razem dalibyśmy dobrą walkę. Dla Pacquiao wrócę na ring - stwierdził Maidana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AdRem
Data: 04-08-2019 00:18:13 
Dla Pacquiao i ja wyjde na ring nawet jezeli mialbym sie zaorac robiac wage.
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 04-08-2019 02:28:51 
Że tak powiem Adrem 😉
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 04-08-2019 02:48:14 
Chciałbym taką walkę zobaczyć, nawet bardzo, ale najpierw Maidane bym zobaczyl jak zrzuca rdze i wraca do swojej wagi, Maidana to wojownik i kochałem oglądać jego walki, po dziś dzień oglądam sobie pierwszą walkę z Mayweatherem, gdzie według mnie powinien z resztą wygrać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.