Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-07

 


PROMOTOR JOSHUY: WALKA Z WILDEREM DOPIERO W 2021 ROKU

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), jest przekonany, że Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO) ma już plany na najbliższe trzy walki, więc na pełną unifikację będziemy musieli prawdopodobnie poczekać aż do 2021 roku! Jedynym pocieszeniem jest fakt, że w tym kontekście pada nazwisko Adama Kownackiego (19-0, 15 KO).


SPENCE JR WIDZIAŁ WYGRANĄ JACOBSA, NIE WYKLUCZA WALKI Z ALVAREZEM

Mistrz świata IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) nie wyklucza walki z bohaterem ostatniego weekendu, Saulem Alvarezem. Jednocześnie Spence twierdzi, że Meksykanin nie zasłużył na zwycięstwo w walce z Danielem Jacobsem. Spence dołącza tym samym do nielicznego grona ludzi, (oprócz niego m.in. Demetrius Andrade i Juan Manuel Marquez), którzy widzieli wygraną Amerykanina.
DŁUGA DROGA, RYWALI PRZYBYWA

Polscy pięściarze startowali w 36. międzynarodowym turnieju im. Feliksa Stamma w Warszawie. Po zakończeniu imprezy trener kadry narodowej seniorów Ireneusz Przywara skwitował krótko: Do półfinałów nie szło nam najgorzej... Zapraszamy do całego wywiadu.

WBC ZARZĄDZIŁA WALKĘ ŁOMACZENKO vs CAMPBELL O WAKUJĄCY TYTUŁ!

Do bardzo ciekawego zwrotu akcji doszło na szczycie wagi lekkiej. Federacja WBC przychyliła się do prośby teamu mistrza WBA i WBO, Wasyla Łomaczenki (13-1, 10 KO) i ogłosiła, że w walce o zwakowany przez Mikeya Garcię tytuł zmierzą się Ukrainiec i numer jeden rankingu WBC, oficjalny pretendent Luke Campbell (20-2, 16 KO). Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły dotyczące ich walki.