BANKS: KLICZKO GRA NA EMOCJACH KIBICÓW, ALE NIE WRÓCI

Johnathon Banks to nowy trener Gołowkina, ale przecież przez kilka lat stał też w narożniku Władimira Kliczki (64-5, 53 KO). I nie wierzy w powrót byłego króla wagi ciężkiej.

Na początku maja dziennikarze The Sun poinformowali, że włodarze platformy streamingowej DAZN zaoferowali Ukraińcowi aż 100 milionów dolarów za powrót na ring. Zdaniem Banksa, Władimir jedynie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą, a o powrocie na ring nie myśli.

- Władimir podjął decyzję i zakończył karierę. Rozmawiałem z nim i wywnioskowałem z tej rozmowy, że on nie zamierza wracać. Wydaje mi się, że bardziej gra na emocjach kibiców i raczej nie wróci do boksu. Jest zadowolony z tego co zdołał osiągnąć i  w jaki sposób się pożegnał. Cieszy się życiem i nie wróci - uważa Banks, który po raz pierwszy stanął w narożniku Kliczki jako pierwszy trener przy okazji jego walki z Mariuszem Wachem. Zastąpił wtedy swojego nauczyciela, legendarnego Emanuela Stewarda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 07-05-2019 04:38:44 
Na 100% nie wróci Kliczki jest mądrzejszy od tych większości tępaków co wracali na starość na ring by być mięsem armatnim dla młodych wilków. Co ma wrócić tak samo jak Larry Holmes wrócił do Tysona by zostać zmiecionym?
Kliczko myśli w przeciwieństwie do innych i tak jak mówi Bank poprostu lubi grać na emocjach kibiców tak zawsze robił
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-05-2019 11:33:50 
Jak mistrzem z przypadku będzie jakiś Ruiz,Charr czy Ortiz to Wład wróci nawet jak będzie miał 45 lat bo pobije rekord najstarszego mistrza .
Antek i Dzikus są poza zasięgiem a reszta do opykania .
 Autor komentarza: Champion20
Data: 07-05-2019 11:36:40 
BOXER - tak samo jak miał wracać Floyd a po walce z Berto wrócił do prawda dwa razy odstawiając farsę to nie miało już nic wspólnego z boksem na najwyższym poziomie. Tak samo nie wróci już nigdy Floyd tak samo i Kliczko (mam na myśli podejście mistrzowskie z bokserem)
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 08-05-2019 17:37:39 
Jeśli Władimirowi nie przeszkadza ze przegrał pod rząd dwie ostatnie walki w karierze to nie ma powodu by wracał.Jednakże uważam ze z racji bogatej kariery wypadałoby WK wrócić by pokonać kogoś past prime z top 15 zwieńczając zawodową przygodę z boksem zwycięstwem.Chyba ze faktycznie Kliczko po cichu trzyma kciuki ze (FURY/Joshua/Wilder)wystrzelają się nawzajem i w ten sposób pojawi się na horyzoncie szanse na pobicie rekordu Foremana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.