TURNIEJ WAGI CIĘŻKIEJ: JUŻ NA STARCIE FIGIEL vs CIELEPAŁA!

Kontuzja Rogera Hryniuka trochę pomieszała szyki Krystianowi Każyszce w organizacji par ćwierćfinałowych ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej z nagrodą 100 tysięcy złotych dla tryumfatora.

Kiedy Hryniuk nabawił się kontuzji, jego miejsce w walce z Mateuszem Cielepałą zajął Jakub Sosiński. Ale on również nabawił się, na szczęście mniej poważnej kontuzji. Wobec tego zmianie nastąpiły pary. Tak oto 10 maja Kościerzynie odbędą się tylko trzy ćwierćfinały, za to w jednym spotkają się chyba główni faworyci tego projektu - Mateusz Figiel, wielokrotny reprezentant Polski, a także aktualny Mistrz Polski Seniorów wagi super ciężkiej, właśnie Cielepała.

W późniejszym terminie, wkrótce podanym przez organizatorów, odbędzie się czwarty ćwierćfinał pomiędzy Jakubem Sosińskim a Mistrzem Polski Juniorów, Radosławem Kawczakiem.

Pary ćwierćfinałowe:
Mateusz Cielepała (debiut) vs Mateusz Figiel (debiut)
Paweł Sowik (2-2, 1 KO) vs Michał Bołoz (2-0, 2 KO)
Krystian Arndt (debiut) vs Kacper Meyna (debiut)
Jakub Sosiński (debiut) vs Radosław Kawczak (debiut)

Przypomnijmy, że ćwierćfinały odbędą się na dystansie czterech rund, półfinały zakontraktowano na sześć odsłon, a zwycięzcę turnieju poznamy po ośmiu rundach, o ile oczywiście pojedynek nie zakończy się przed czasem. Tryumfator poza nagrodą pieniężną dostanie również kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night pana Każyszki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-05-2019 18:11:25 
Ktoś to transmituje?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.