NOWY RYWAL DLA MICHAŁA LEŚNIAKA

Zmiana rywala dla Michała Leśniaka (10-1-1, 3 KO). I to zmiana na trudniejszego rywala. Popularny "Szczupak" wróci do akcji 25 maja podczas gali Tymex Boxing Night w Jeleniej Górze.

Głównym daniem tego wieczoru będzie walka Ewy Brodnickiej (16-0, 2 KO) z Janeth Perez (24-4-2, 6 KO) w obronie tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej.

Pierwotnie naprzeciw Michała miał stanąć Octavian Gratii, którego zawodnik promowany przez Mariusza Grabowskiego kiedyś już pokonał. Został on jednak zastąpiony przez Maksima Czurbanowa (8-3-1), który kilkanaście miesięcy temu sięgnął po tytuł mistrza Rosji w wadze junior średniej. Z Leśniakiem zaboksuje w półśredniej. Pojedynek został zakontraktowany na osiem rund.

W ostatnim występie pod koniec marca Leśniak efektownie rozprawił się przed czasem z niepokonanym wcześniej Ukraińcem Władysławem Gelą. Dominował wtedy przez sześć rund, a w siódmej zadał decydujące ciosy na korpus.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-05-2019 20:44:46 
To mogą być za wysokie progi dla Leśniaka.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 08-05-2019 09:14:03 
leon84

bez przesady. Ten gość walczył chyba nawet z gorszymi rywalami niż Leśniak i mimo to ma 0 wygranych przed czasem
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-05-2019 16:00:17 
@ckwilk
Zobaczymy w ringu...Mi się wydaje,że boks w Rosji jednak stoi na wyższym poziomie niż w Polsce.W przedostatniej walce pokonał Karaxe,zdobył mistrzostwo Rosji,nie pokonał nikogo przed czasem ale to nie znaczy,że nie potrafi boksować...A kogo Leśniak pokonał?Miejsce na BoxRecu ma też swoją wymowe.Dla mnie faworytem Rosjanin.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.