Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-05

 CANELO MINIMALNIE LEPSZY OD JACOBSA

Wielu zarzuca Saulowi Alvarezowi (52-1-2, 35 KO), że w najtrudniejszych walkach w karierze zawsze pomagają mu ściany. Dziś to nie było konieczne. Znakomity Meksykanin po interesujących dwunastu rundach w pełni zasłużenie pokonał w T-Mobile Arena w Las Vegas należącego do absolutnej elity wagi średniej Daniela Jacobsa (35-3, 29 KO).
HEARN LEKCEWAŻY SULĘCKIEGO PRZED WALKĄ Z ANDRADE?

Już 29 czerwca w Providence mistrz WBO wagi średniej, Demetrius Andrade (27-0, 17 KO) zmierzy się z Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO). Promotor Amerykanina, Eddie Hearn zazwyczaj z uznaniem wyraża się o Polaku, ale wczoraj oprócz pochwał wkradła się też inna nuta. Brytyjczyk wybiega w przyszłość i twierdzi, że jego zawodnik jest w doskonałej sytuacji przed decydującą rozgrywką na szczycie swojej kategorii.SAUL ALVAREZ vs DANIEL JACOBS: STATYSTYKI CIOSÓW

Oceniając walkę, nie można całkowicie polegać na statystykach Compubox, ale stosunkowo często oddają one w odpowiednim stopniu niektóre z kluczowych aspektów konfrontacji. Tak było również w przypadku unifikacyjnego starcia w wadze średniej - walki Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO).DAWNY RYWAL ADAMKA TRENEREM GOŁOWKINA!

- Jestem przekonany, że nasza współpraca poprowadzi mnie do sukcesów w niedalekiej przyszłości - stwierdził Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) ogłaszając swojego nowego trenera. Został nim dawny rywal Tomka Adamka i szkoleniowiec Władimira Kliczki, Johnathon Banks.


OFICJALNIE: SULĘCKI vs ANDRADE 29 CZERWCA W PROVIDENCE

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu oficjalnie potwierdzono, że mistrz świata WBO wagi średniej, Demetrius Andrade (27-0, 17 KO) zmierzy się z Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO) 29 czerwca w Providence. Obaj pięściarze wypowiedzieli się na temat tego niezwykle ważnego starcia w krótkich komunikatach dla prasy.


MOCARSTWOWE AMBICJE CANELO: GOŁOWKIN, SMITH, KOWALIOW

Promotor mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi średniej Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO), Oscar De La Hoya roztoczył po wczorajszym zwycięstwie Meksykanina nad Danielem Jacobsem wyjątkowo ambitną wizję kolejnych posunięć swojej supergwiazdy. W grę wchodzą walki z absolutnym topem światowego boksu, od wagi średniej do półciężkiej.