OFICJALNIE: SULĘCKI vs ANDRADE 29 CZERWCA W PROVIDENCE

W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu oficjalnie potwierdzono, że mistrz świata WBO wagi średniej, Demetrius Andrade (27-0, 17 KO) zmierzy się z Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO) 29 czerwca w Providence. Obaj pięściarze wypowiedzieli się na temat tego niezwykle ważnego starcia w krótkich komunikatach dla prasy.

- Sulęcki należy do czołówki dywizji średniej, przegrał tylko w walce z Danielem Jacobsem i sprawił mu dużo kłopotów. Nie mogę zlekceważyć tego gościa, on ciężko pracował, by otrzymać tę szansę i myślę, że da z siebie absolutnie wszystko. Twierdzę jednak, że jestem najlepszym pięściarzem w wadze do 160 funtów i udowodnię to 29 czerwca. To mój czas - powiedział "Boo Boo".

HEARN LEKCEWAŻY SULĘCKIEGO? >>>

- W ostatni czwartek skończyłem 30 lat. Walka o mistrzowski tytuł jest dla mnie najlepszym prezentem. Znajduję się obecnie w kluczowym okresie swojej kariery. Wierzę w wygraną i w to, że najlepsze mam dopiero przed sobą. Najbliższe pięć lat to czas, który może być najważniejszy w moim bokserskim życiu, muszę wykorzystać okazję - zapowiada dumny warszawiak, który po swojej ostatniej walce, marcowym zwycięstwie nad Gabrielem Rosado, miał kłopoty z kontuzją prawej ręki, przez jakiś czas wydawało się nawet, że do walki z Andrade może nie dojść. Kontuzja nie okazała się jednak na tyle dotkliwa, by zabrać "Striczowi" wielką szansę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-05-2019 09:40:33 
Sulęcki by UD. Andrade już miał splity z jakimiś Culcayami, którego Sulęcki zrobił przez UD i z Martirosyan - też nie jakimś wybitnym zawodnikiem.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 05-05-2019 09:50:54 
Canelo - Sulęcki w absolutnej unifikacji to byłoby coś, chociaż nieznacznym faworytem jest dla Andrade. Tym niemniej mam nadzieję, że zwycięzca tego pojedynku zmierzy się właście z Alvarezem, bo oprócz tego, że stawka takiego pojedynku byłaby gigantyczna to też "Canelo" już nie bardzo ma się z kimś zmierzyć w tej kategorii na ten moment. Jeszcze walka z Lemiuex byłaby ze względu na style bardzo dobra do oglądania, chociaż tutaj też "Canelo" byłby zdecydowanym faworytem.
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 05-05-2019 10:25:06 
Z Andrade Sulęcki ma spore szanse na SD... Wygrana z Canelo/GGG jest niestety poza zasięgiem. Sulęcki niestety (mimo mojej ogromnej sympatii do niego) najprawdopodobniej przegrałby przez TKO. Wystarczy zauważyć fakt, że 'pływał' chyba w 3 odstatnich walkach, które były już na poziomie czołówki MW. Poza tym z czołówki chyba najsłabiej sobie radzi w półdystansie.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 05-05-2019 13:18:18 
Maciek po 1 strasznie sie przypala po wylapaniu ciosu, po 2 nie ma betonowej szczeki, a po 3 czego musi sie nauczyc, a co bylo wrecz rażace w walce z rosado, musi sie nauczyc bronic w klinczu i podczas zrywania klinczu. W trakcie zrywania klinczu on zbieral wszystko na morde, Canelo w takiej sytuacji by go znokautowal, Andrade na szczescie nie jest az tak dobry
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 05-05-2019 13:30:27 
stawiam tko ko na macku
 Autor komentarza: JIN
Data: 05-05-2019 16:33:12 
marcinm

W samo sedno. Solidny Rosado uwypuklił wszystkie mankamenty boksowania Sulęckiego. Przerażające jest jak długo Maciejowi zawiesza się system bo wyłapaniu ciosu. Rosado zabrakło zimnej krwi i chyba trochę świeżości, aby wyciągnąć tą walkę na swoje konto.
Andrade może nie jest killerem, ale na moje do tko może doprowadzić.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 05-05-2019 17:17:56 
dokładnie Jin mówisz prawde:)
 Autor komentarza: Mieciu1
Data: 05-05-2019 23:01:46 
Striczu wszystkiego najlepszego na 3 dzieche i rozumiem rozpatrywania na następne 5 lat ale nie możesz do tego tak podejść.
Droga lekka nie była , poświęceń było w CH... I jest wymarzona walka o tytuł i ten tytuł jest Twój a nie myślenie o następnych 5-ciu latach.
Jeśli nie teraz i w tym czasie to plucie sobie w kaszę że się nie spróbowało w przyszłości.
Tak to widzę.
Najlepszego życzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.