Archiwum wiadomości z dnia: 2018-08-09

 

MATT KOROBOW WYZYWA IZCATEGUI DO REWANŻU: ON SIĘ MNIE BOI

Matt Korobow (28-1, 14 KO) wydawał się murowanym kandydatem do mistrzostwa świata, ale celu tego nie osiągnął. Rosjanin jednak miał też sporo pecha. Po rozbieżnościach z grupą Top Rank szuka okazji na starcie z jednym z panujących mistrzów. Najchętniej zmierzyłby się z mistrzem świata wagi super średniej federacji IBF, Jose Uzcategui (27-2, 23 KO), któremu zadał już kiedyś porażkę.'ADAMEK MOŻE ZAPEWNIĆ SOBIE WALKĘ O TYTUŁ'

- Jeśli Adamek wygra, przewróci wagę ciężką do góry nogami i będzie mógł oczekiwać największych walk, nawet z Joshuą czy Wilderem - mówi Eddie Hearn, organizator gali 6 października w Chicago, podczas której Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) skrzyżuje rękawice z faworyzowanym i cięższym o ponad trzydzieści kilogramów Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).


LEWIS: WILDER MOŻE MIEĆ PROBLEMY Z FURYM I JEGO STYLEM

- Fury może przyćmić osiągnięcia Joshuy dzięki walce z Joshuą, dlatego Anthony nie powinien więcej zwlekać - mówi Lennox Lewis o potencjalnej, listopadowej walce Tysona Fury'ego (26-0, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) o pas WBC wagi ciężkiej. Wielki mistrz sprzed lat wcale nie skreśla swojego rodaka w konfrontacji z 'Brązowym Bombardierem'.

CHWALĄ ADAMKA: 'TO LEGENDA'

Dziwne czasy nastały, gdy Polak poza granicą jest bardziej chwalony niż we własnym kraju. Tak jest często w przypadku Tomasza Adamka (53-5, 31 KO), chwalonego podczas konferencji prasowej promującej jego walkę z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).