WILDER KONTROWERSYJNIE ODPOWIADA BREAZEALE'OWI

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) i Dominik Breazeale (19-1, 17 KO) mają ze sobą na pieńku nie od dziś. Czempion federacji WBC w wadze ciężkiej teraz chyba jednak nieco przesadził, w kontrowersyjny sposób wypowiadając się na temat syna swojego niedoszłego rywala.

Nienawiść pomiędzy oboma pięściarzami zaczęła się w lutym 2017 roku, kiedy to "Brązowy Bombardier" po swojej kolejnej obronie tytułu omal nie wdał się z Breazealem w bójkę. Całe zdarzenie miało miejsce w lobby 4-gwiazdkowego hotelu The Westin Birmingham. Obecnie Dominik od kilku miesięcy pozostaje obowiązkowym pretendentem do pasa dzierżonego przez pięściarza z Alabamy, ale ten w swoim kolejnym występie spotka się prawdopodobnie z Tysonem Furym. To irytuje Breazeale, który czekania ma już dość, o czym mówi ostatnio w mediach coraz dosadniej.

- Wszyscy wiemy, jaki jest cel działań Dominika Breazeale. On próbuje mnie sprowokować, bym z nim zawalczył, ale to nie zadziała, bo mnie nie da się wyprowadzić z równowagi takimi słowami. Dopóki nie gada nic o moich ziomkach, nie mam z jego paplaniną żadnego problemu - mówi Wilder, jednocześnie ostrzegają Breazeale, że kiedy już dojdzie do ich meczu, ten popamięta go na długo.

- Mam już ułożony w głowie plan na walkę z Breazealem. Gdy dojdzie ona w końcu do skutku, specjalnie zaproszę do ringu jego syna, by sam spojrzał w oczy człowiekowi, który tak bardzo okaleczył jego tatusia - odgraża się Wilder.

- Chcę, by spojrzeli mi w oczy! Cała historia z Breazealem jest zła i zakręcona. On próbuje sprawić, by ludzie mu współczuli, robi z siebie ofiarę, ale to się nie stanie. Odpowie za całe to gów**, które mówił - powiedział "Brązowy Bombardier".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MaciekL
Data: 09-08-2018 22:34:38 
Idiota
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-08-2018 22:39:32 
Dobra, naprawdę dobra jest to walka "na przeczekanie" tego co wydarzy się po Joshua-Povetkin i Adamek-Miller. Naprawdę, kolejne walki jakie powinni zrobić to Wilder-Whyte w Stanach oraz Joshua-Miller w UK (choć tu trochę po bandzie i niebezpiecznie w zależności od tego czy Miller będzie potrafił przyjąć cios Joshuy i iść dalej, bo ten byk może go naprawdę kondycyjnie sprawdzić w rundach 9-10-11-12 i lepiej żeby Joshua był gotowy).

Po tych starciach to byłby mega-fight gdzieś w lecie/na jesienei 2019. Serio, to byłyby emocje wyrywające z fotela i mocno kibicuję tej walce. Fury niech dojdzie do siebie, zrobi przynajmniej 2-3 dobre obozy treningowe w pełnej dyscyplinie i ogarnie się pod koniec 2019, bo wtedy będzie można go traktować poważnie i kolejna mega walka do zrobienia w HW.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-08-2018 22:57:33 
Wilder to kretyn. Już przez swoją nieopanowaną agresję miał problemy z prawem które udało się załatwić pod stołem zapewne.
Za tą napaść na Dominica rodzinę też powinien mieć problemy i niewykluczone że ma.
Właściwie to ma ich sporo. Ciekawe jak tam sprawa wyroku na korzyść strony Rosyjskiej (jeden wyrok był na jego korzyść natomiast z tego co pamiętam również Rosjanie wygrali sprawę o odszkodowanie jak się Wilderowi nie zamykała jadaczka po tym jak uciekł z Moskwy). Sprawy pewnie w toku.
Nie mogę się do Wildera przekonać.

Co do walki z Dominiciem to chętnie takie starcie obejrzę i pretensji absolutnie mieć o nią nie będę. Dominic zasługuje na takie starcie i w tym momencie walka z nim jak najbardziej ma sens. Co prawda szans większych niż 20-25% mu nie daję ale i tak ma swoje atuty by trochę Wildera może i nawet postraszyć momentami?
W każdym bądź jest na Wildera za wolny i za mało dynamiczny. Może gdyby poważniej traktował kwestie diety i treningów byłby jeszcze lepszy ale jest jak jest. No i ta historia z bójką doda promocji pikanterii.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 09-08-2018 23:26:17 
Intelektualnie niedorozwinięty trep i dno, którego nie warto porównywać do naszych małpich kuzynów ze względu na szacunek dla nich.
 Autor komentarza: LiszTHC
Data: 09-08-2018 23:32:40 
Wilder odpowiada w swoim stylu, coś jak wtedy gdy Szpince dopierdolił do pieca o zwłokach w rekordzie (swoją drogą niewiele brakowało). Breazeale dostanie w cymbał i raczej nie ma co do tego wątpliwości. Dla Wildera fajna walka, bo dość bezpieczna, pewnie banieczka wpadnie do kieszeni, a w międzyczasie może promować swoje potencjalne walki z Joshem i Furym. Choć i tak wydaje mi się, że mimo rzekomej pogardy dla Joshuy, zarówno Wilder jak i Fatman marzą o wypłacie od Hearna, bo nikt w HW nie gwarantuje takich pieniędzy jak AJ.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 09-08-2018 23:36:30 
obstawiam ze syn breazeale ma +/- 10 lat
brawo kurwa deontay...ciekawe jakby sie poczul jakby do neigo powiedzial ktos zrobie ci w ringu rozszczep kregoslupa i bedziesz pasowal do coreczki... co za debil.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 09-08-2018 23:57:28 
Jeśli Fury zrobi forme na niego :) sam poprosi obóz Brazeala o walke :)
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 10-08-2018 08:08:56 
Kogo co ten Brazil obchodzi. Poza rankingiem nie ma nic. Mistrzem nie bedzie, stylowo tragedia. Jednym slowem bum, ktorego nie chce ogladac w walkach o pas.
 Autor komentarza: Zayats
Data: 10-08-2018 09:44:32 
Fajnie się go ogląda - brakuję trochę techniki, ale siła prawej ręki i ogólna dynamika robi wrażenie. Jednak nie sposób go lubić jako człowieka. Niestety jak czytam takie wypowiedzi, to jestem rasistą. Chyba, że ktoś lubi ludzi z rynsztoku - typu Szpilka, to mogą się komuś podobać takie patologiczne teksty.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 10-08-2018 10:00:17 
bez przesady ze domino jest bumem, twardy leb mocny cios, ale do rozstrzelania przez dw
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 10-08-2018 10:11:59 
Jeśli Breazale jest bumem niegodnym walki z Wilderem, to jak nazwać Szpilkę, Wawrzyka, czy emerytów Stiverne'a i Arreole?
 Autor komentarza: roccopl
Data: 10-08-2018 10:55:59 
Fury tez nie jest jakimś specjalnym zagrożeniem na dzień dzisiejszy dla Bombardiera .... wiec jeśli nie AJ to kto ? https://www.facebook.com/groups/1838300126464630/
 Autor komentarza: matd
Data: 10-08-2018 11:42:38 
Gosc jest nienormalny. Jak go lubic? Najpierw chce smierci rywali,pozniej wciaga w swoje zagrywki dzieciaka potencjalnego oponenta i straszy go,ze spojrzy on w oczy oprawcy,ktory z tatusia zrobi kaleke..Gosc jest chory. Dupa bedzie piekla jak ktos go w koncu usadzi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.