SAUNDERS Z ANDRADE O PAS WBO 20 PAŹDZIERNIKA W BOSTONIE

Walka o pas WBO w wadze średniej pomiędzy broniącym tytułu Billym Joe Saundersem (26-0, 12 KO) a wyznaczonym przez federację pretendentem Demetriusem Andrade (25-0, 16 KO) odbędzie się 20 października w hali TD Garden w Bostonie.

Początkowo informowano, że do pojedynku dojdzie w Providence, rodzinnym mieście Andrade. Eddie Hearn, promotor Amerykanina, poinformował jednak w środę, że pięściarze spotkają się w oddalonym o ok. 50 mil Bostonie. W hali, w której odbędzie się walka, na co dzień występują koszykarze Celtics i hokeiści Bruins.

Dla Saundersa będzie to drugi kolejny występ na terenie rywala. W swoim ostatnim pojedynku Anglik w imponującym stylu pokonał w Kanadzie Davida Lemieux.

Konfrontację Saunders-Andrade będzie transmitować za oceanem platforma streamingowa DAZN, z którą Hearn podpisał kilka miesięcy temu wart miliard dolarów kontrakt. Pierwsza amerykańska gala w ramach tej współpracy będzie miała miejsce 6 października w Chicago, gdzie Tomasz Adamek (53-5, 31 KO) skrzyżuje rękawice z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 09-08-2018 16:35:21 
Stawiam na Adrade
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.