LEWIS: WILDER MOŻE MIEĆ PROBLEMY Z FURYM I JEGO STYLEM

- Fury może przyćmić osiągnięcia Joshuy dzięki walce z Joshuą, dlatego Anthony nie powinien więcej zwlekać - mówi Lennox Lewis o potencjalnej, listopadowej walce Tysona Fury'ego (26-0, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO) o pas WBC wagi ciężkiej. Wielki mistrz sprzed lat wcale nie skreśla swojego rodaka w konfrontacji z "Brązowym Bombardierem".

Tyson za dziewięć dni wystąpi w Belfaście, gdzie spotka się z Francesco Pianetą (35-4-1, 21 KO). Być może z pierwszego rzędu ten pojedynek obejrzy właśnie Wilder, który wstępnie zgodził się na przyjazd do Irlandii.

- Wilder wcale nie będzie miał tak łatwo jeśli spotka się z Furym. Tyson jest wysoki, ma długi zasięg ramion, fajnie się porusza i jest trudny do pobicia. Ze swoim stylem może być koszmarem dla każdego na świecie, no i nie boi się pojechać na teren rywala, co czasem trzeba zrobić - powiedział Lewis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2018 09:07:08 
Wilder będzie u siebie.
Na pewno nie dojdzie do takiej sytuacji na jaką pozwolił sobie Kliczko tj. aby sędziowie na gali zorganizowanej przez niego do tego w Niemczech sędziowali na jego niekorzyść !!!

Fury może tańczyć wokół Wildera, Wilder będzie miał problemy aby go ustrzelić.
Realnie widzę podobny przebieg jak z Kliczką, ale wynik będzie wiadomy.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-08-2018 10:06:37 
Wilder problemy ze stylem Furego?? Nikt nie jest chyba bardziej pokraczny w ringu od Wildera.
Stawiam że Wilder zrobi to co zrobił ze Szpilką, uspi jego czujność, pozwoli mu się czuć komfortowo, nawet da mu wygrywać rundy żeby pod koniec odpalić bombę i wysłać króla cyganów w inny wymiar.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 09-08-2018 11:15:37 
Clevland

Twierdzisz ,ze Kliczko wygrał z Furym?
Jesteś ślepy ,albo żałosny w swoich ocenach.
 Autor komentarza: golabek
Data: 09-08-2018 12:07:40 
UP
Dokładnie.
Przyznaję że w tej walce nie dawałem większych szans dla Tysona. Przewidywałem KO dla Władka jakoś w połowie walki. To nie tak że Władek był jakoś mega słaby, po prostu styl robi walkę i Tyson Władka ograł. Co z tego że walka AJ - Wład była bardziej efektowna? Tyson w porównaniu do AJ zebrał dużo dużo mniej. Dla mnie postawa Władka w walce z AJ była dużo bardziej zagadkowa i niewytłumaczalna niż z Furym. Władek miał AJ na widelcu, brakowało paru mocnych ciosów aby zarżnać kurę znoszaca złote jaja. Czemu to nie zrobił? Nie wiem, dziwne to było. Z Furym Władek był w pewnych momentach po prostu bezradny. Schematy które wypracował przez lata zawodziły. Fury był duży, śliski, nieschematyczny i dobrze kontrujacy. Z tego powodu AJ był prostszy dla takiego Władka. AJ walczy bardziej klasycznie. Podejrzewam że Władek z dzikim styklem Wildera również miałby problemy a np z takim Ortizem mógłby sobie poradzić znakomicie.
BTW. Sam byłem/jestem fanem Władka ale trzeba spojrzeć na temat obiektywnie. Fury wypykał Kliczkę i tyle. Naprawdę, co niektórzy, chielibyście żeby Władek wygrał z TF drukowanym wynikiem? Bez jaj...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-08-2018 13:05:32 
@BezStraha
Przeczytaj ze zrozumieniem.

W Niemczech werdykty przy takiej walce nie poszłyby w stronę gościa.
Szczególnie, że to Kliczko organizowali walkę.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 09-08-2018 15:18:49 
Nie dajcie się przerobić,do tej walki w najbliższym czasie nie dojdzie,nie wierzcie cyganom ,nigdy nie mówią prawdy.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 09-08-2018 17:32:11 
Clevland
Data: 09-08-2018 13:05:32
@BezStraha
Przeczytaj ze zrozumieniem.

W Niemczech werdykty przy takiej walce nie poszłyby w stronę gościa.
Szczególnie, że to Kliczko organizowali walkę.

Co mnie interesują werdykty w niemczech ;))) ...a jakie werdykty maja w Wenezueli?
Kliczko ...pięknie przejebał walkę , to musiał by ślepy z głupim sędziować żeby dać zwycięstwo Kliczce.

Czytam ze zrozumieniem i nie wierze w to co czytam... większość tu komentujących to nie sa kibice boksu tylko kibice AJ czy innego zawodnika.
Taka kibicująca gimbaza ,która ma niewielkie pojęcie o boksie...tacy kibice realu czy barcy tylko w boksie...żałosne i śmieszne ;)))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.