PARKER NIE ZMIENI TRENERA ANI PROMOTRA, CHCE REWANŻU Z WHYTE'EM

Były mistrz WBO w wadze ciężkiej Joseph Parker (24-2, 18 KO) zapowiedział, że pomimo dwóch kolejnych porażek nie dokona żadnych zmian w swoim zespole.

Nowozelandczyk nadal będzie trenować pod okiem Kevina Barry'ego, jego promotorem zaś pozostanie David Higgins.

- Czuję, że mamy mocny zespół. Nie byłbym dzisiaj tu, gdzie jestem, gdyby nie stała za mną silna drużyna. Szuję opinię każdego, szanuję to, co mówią, ale ja bym nikomu nie wmawiał, że musi zmienić to czy to - powiedział Parker.

- Walka z Whyte'em szła dobrze. Do czasu uderzenia głową realizowaliśmy plan. Po tym uderzeniu byłem ranny, czułem dyskomfort. I tak sądzę jednak, że to on był pod koniec walki bardziej zraniony - dodał.

Pod koniec lipca Parker przegrał z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO) jednogłośną decyzją sędziów. Nowozelandczyk podkreśla, że chciałby się spotkać z Anglikiem ponownie.

- Dam mu się nacieszyć wygraną, dam mu czas, żeby pogadał ze swoim zespołem, żeby nakreślili sobie jakieś plany. My w każdym razie bardzo chcielibyśmy rewanżu w kolejnej walce lub w bardziej odległej przyszłości. To był ekscytujący pojedynek, myślę, że wielu ludzi chciałoby to zobaczyć ponownie - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zayats
Data: 09-08-2018 13:16:29 
Dla mnie to Parker jest dziwny. Czasem wydaje mi się, że on nie walczy na 100%. Tak jakby mu się nie chciało. A jak sobie przypominam walkę z młodszym Fury'm, to już w ogolę dostaję skoliozy umysłu ;D
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 09-08-2018 13:49:49 
whyte przecież mówił w wywiadzie przed walką, że parkerowi nie zależy, jest ustawiony do końca życia i sam mu tak powiedział. może motywacją były tylko pieniądze.
 Autor komentarza: MICHAELMOORER
Data: 09-08-2018 15:21:45 
Parker niedługo zrobi sie nudziarzem jak Ruiz zapasnik. Gościowi brakuje agresji w ringu.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 09-08-2018 17:09:03 
Też nie pojmuję czemu przeważnie nie walczy na 100 %.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-08-2018 18:11:36 
"Parker niedługo zrobi sie nudziarzem jak Ruiz zapasnik. Gościowi brakuje agresji w ringu."
Już dawno jest nudziarzem..Młokos bez charyzmy i głodu boksu..Nie wróżę kariery..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-08-2018 18:14:37 
Parker przegrywa bo w narożniku ma pół ojca pół przyjaciela który troszczy się o niego jak o małe dziecko. Parker potrzebuje kogoś kto zdoła wykrzesać z niego cały potencjał i zmusić do ciężkiej pracy a nie Barrego który dba tylko o to żeby Parker wszedł do ringu i przetrwał, może przy okazji wygrał bez strat na zdrowiu. Z Barrym Parker już lepszy nie będzie i z zawodnikami z czołówki będzie przegrywał. Jeśli zależy mu na karierze to powinien jednak zmienić sztab.
 Autor komentarza: mrEko
Data: 09-08-2018 18:21:33 
Nie wiem ale ostatnia walka Parkera pokazała (zresztą wg mnie ją wygrał), że chłopak ma potencjał, ale czegoś brakuje. Szkoda, ale z drugiej strony świat nie będzie na niego czekał aż się ogarnie.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-08-2018 19:55:03 
Również uważam, że Parker ma duży potencjał. Jest bardzo dobrze wysportowany, skoordynowany, ma szybkie ręce, ładnie pracuje na nogach. Jednak ten potencjał nie jest wykorzystany. Rzeczywiście Parker walczy dosyć leniwie, bez właściwości, tak jakby nie zależało mu na zwycięstwie. Zgadzam się z twierdzeniem, że być może trener jest dla niego zbyt przyjacielski, pobłażliwy. Z jednej strony to dobrze, bo prawdopodobnie Joseph chętnie chodzi na salę treningową i spędza tam dużo czasu, ale może na treningach nie dawać z siebie stu procent. Moim zdaniem dobrze byłoby gdyby jednak trener został zmieniony. Kevin Barry to kumaty trener, dużo rozumie, widzi, ale może nie nadawać się na dalszą współpracę z Parkerem. Parker pewnie nie chce zmieniać tej sytuacji, bo jest mu tak wygodnie, ale w którymś momencie swojej kariery może poczuć frustrację i pretensje do samego siebie, że nie zrobił wystarczająco wiele w rozwijaniu swojej kariery. Obawiam się, że Parker może zatrzymać się w miejscu.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-08-2018 20:11:56 
up
Parker już się zatrzymał a Barry zrobi z niego to samo co zrobił z Adamka Roger czyli nic.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-08-2018 20:23:50 
Parker się zatrzymał ambicjonalnie..Młody chłopak zarobił kupę pieniedzy , pewnie jeszcze trochę zarobi to i się nie chce..Brak w nim tej sportowej złości..Lepiej po walce ponarzekać na sedziego, na faule itp , itd..Wilder i AJ to ambitne chłopaki co widać w ringu..Parker od kilku walk walczy jakby zapominał zabrać jajec do ringu..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-08-2018 20:24:18 
Bo umiejętności mu odmówić nie można..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.