PULEW vs FURY 27 PAŹDZIERNIKA W SOFII - ZWYCIĘZCA DLA JOSHUY!

Przetarg nie będzie potrzebny. Starcie Kubrata Pulewa (25-1, 13 KO) z Hughie Furym (21-1, 11 KO) odbędzie się 27 października na ringu w Sofii!

W stawce tej potyczki będzie status obowiązkowego challengera do tronu federacji IBF wagi ciężkiej. To oznacza, że lepszy z tej dwójki zapewni sobie walkę z mistrzem świata, Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO).

Wcześniej do walki z Bułgarem byli wyznaczani Dillian Whyte oraz Jarell Miller, jednak obaj wybrali inną drogę. Dopiero Fury dogadał się z obozem Pulewa.

- Zarówno Whyte jak i Miller odmówili, ale z Furym szybko się dogadaliśmy. Nie było problemu. To młody i ciekawy bokser. Spotkamy się 27 października w Sofii. Znów jestem blisko spotkania z Joshuą, muszę tylko wygrać ten najbliższy pojedynek - powiedział Pulew.

Zarówno Pulew jak i Fury doznali po jednej porażce w karierze. Obaj w walkach o mistrzostwo świata. Bułgara w piątej rundzie znokautował Władimir Kliczko, a Anglika wypunktował Joseph Parker.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-08-2018 20:04:49 
Ani jeden ani drugi nie nadaje się na MŚ. To najprawdopodobniej będzie najnudniejsza walka roku. Fury nawet nie pomyśli o jakiejkolwiek wymianie z Pulevem, będzie całą walkę uciekał a drugi będzie go gonił dlatego taka walka mogła się sprzedać tylko w Bułgari.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 09-08-2018 20:25:37 
Zgadzam się..To bedzie nudny pojedynek..
 Autor komentarza: rocky86
Data: 09-08-2018 20:29:48 
Fury wypunktuje Puleva. Bulgar nie będzie w stanie nadążyć za młodszym i lotnym na nogach Hughie. Skracac dystansu nigdy Bulgar nie potrafił, więc ciężko będzie mu zamykać Fury'ego, do tego brak mu ciosu, więc szans mu wielkich nie daje.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 09-08-2018 20:54:44 
Ten pojedynek pewnie będzie nudny, ale ja go chętnie obejrzę. Wygra pewnie młodszy Hughie Fury, ale z drugiej strony Kubrat będzie walczył u siebie, więc sędziowie trochę mu pomogą.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 10-08-2018 11:59:00 
Moim zdaniem Pulev to bardziej klasowy bokser od Furego i prędzej czy później złapie Anglika w narożniku. Typuję wygraną Bułgara przez KO.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.