Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-27

 

DAVID PRICE: JESTEM PRZYGOTOWANY NA POWIETKINA

David Price (22-4, 18 KO) zdaje sobie sprawę z tego, że sobotnie starcie z Aleksandrem Powietkinem (33-1, 23 KO) to dla niego jedna z ostatnich, o ile nie ostatnia szansa na zaistnienie ponownie w rankingach wagi ciężkiej. Czy kolos z Liverpoolu wypełni w końcu pokładane w nim przed kilkoma laty nadzieje?WIDEO: EWA BRODNICKA NA TARCZY GUSA CURRENA

Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) już nie pierwszy raz wystąpi na gali z cyklu PBN, ale walka z Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO) będzie dla niej wyjątkowa. Polka podejdzie bowiem do pierwszej obrony tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej (58,95kg). Po raz pierwszy również w jej narożniku stanie Gus Curren. Jak wygląda ich współpraca? Prezentujemy Wam urywki treningu technicznego i wspólną tarczę.


PBN: ZAGRANICZNI SPARINGPARTNERZY U TOMKA ADAMKA

Na obozie Tomasza Adamka (52-5, 30 KO) pojawiło się dwóch zagraniczny sparingpartnerów, którzy będą imitować poczynania najbliższego rywala 'Górala' - Joeya Abella (34-9, 32 KO). Będzie to główne starcie gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, która odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie.