DZIŚ KONFERENCJA, OBÓZ PARKERA GROZI, ŻE Z NIEJ WYJDZIE

Redakcja, Sky Sports

2018-03-27

Obóz Josepha Parkera (24-0, 18 KO) zagroził, że Nowozelandczyk wyjdzie z dzisiejszej konferencji prasowej, jeśli Anthony Joshua (20-0, 20 KO) się na nią spóźni.

Joshua zaszedł Parkerowi za skórę, kiedy nie udzielił wywiadów mediom z jego ojczyzny. Dziś o 13:00 polskiego czasu obaj pięściarze mają się spotkać z dziennikarzami na finałowej konferencji prasowej. David Higgins, promotor Parkera, uprzedził Joshuę, że jego zawodnik nie będzie na niego czekać.

- Joshua myśli, że fajnie jest się spóźnić, może sądzi, że daje mu to jakąś przewagę psychologiczną. Naszym zdaniem to głupota i brak szacunku z jego strony. Zaczniemy punktualnie, a 30 minut później skończymy. Jak Joshua się nie pokaże, będzie to oznaczało, że nie szanuje mediów ani kibiców - powiedział.

Promujący Joshuę Eddie Hearn doradził z kolei stronie przeciwnej, aby się "wyluzowała". - To zrozumiałe, że nerwy dają o sobie znać, ale spokojnie, będziemy o czasie - oznajmił.

Walka Joshua-Parker odbędzie się w sobotę na Principality Stadium w Cardiff. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej. Transmisja w TVP Sport.