CHUDECKI PRZED PBN: SPAROWAŁEM Z NAJLEPSZYMI NA ŚWIECIE

21 kwietnia podczas kolejnej edycji gali Polsat Boxing Night dojdzie do frapująco zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Michałem Chudeckim (11-2-1, 3 KO) a Damianem Wrzesińskim (13-1-1, 5 KO). Obaj panowie mają sobie sporo do wyjaśnienia, a zatem żadnemu z nich motywacji na pewno nie zabraknie.

Dla Chudeckiego walka z Wrzesińskim będzie powrotem na ring po dwóch latach przerwy.  Pięściarz z Poznania zapewnia jednak, że podczas rozbratu z zawodowymi występami czasu nie tracił.

- Na pewno jestem gotowy, ciężko trenuję właściwie już od października. Ostatnie trzy lata spędziłem w Las Vegas. Zostałem zaproszony na obóz do Floyda Mayweathera, super doświadczenie, poznałem super ludzi. Tam praktycznie cały czas trenuje się z najlepszymi na świecie. Sparowałem między innymi z Zabem Judah czy Jorge Linaresem, więc to powinno zaprocentować - powiedział w programie "Puncher" Michał Chudecki.

Damian Wrzesiński może nie toczył dotąd tak prestiżowych sparingów, jednak jest przekonany, że posiada wystarczające argumenty, by w swoim najbliższym występie odnieść wygraną.

- Walczyliśmy ze sobą trzy razy, ale to już jest przeszłość. Po raz ostatni boksowaliśmy na mistrzostwach Polski w Poznaniu, uważam, że wtedy wygrałem, ale nieważne. Michał sparował z najlepszymi na świecie i mogę mu tego pozazdrościć. To dla mnie tylko większa motywacja, by go pokonać - obwieścił Damian Wrzesiński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-03-2018 02:47:38 
To samo mówił przed walka z Syrowatką hahaa.
 Autor komentarza: ORTIZTEAM
Data: 28-03-2018 02:50:14 
Ciekawi mnie ile bedzie jeszcze jechał na Mayweatherze gość już jest nudny do tego straszny waciak. Wrzesiński może go zrobić i to przed czasem.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 29-03-2018 10:40:35 
Dobrze że wraca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.