DZIŚ KONFERENCJA, OBÓZ PARKERA GROZI, ŻE Z NIEJ WYJDZIE

Obóz Josepha Parkera (24-0, 18 KO) zagroził, że Nowozelandczyk wyjdzie z dzisiejszej konferencji prasowej, jeśli Anthony Joshua (20-0, 20 KO) się na nią spóźni.

Joshua zaszedł Parkerowi za skórę, kiedy nie udzielił wywiadów mediom z jego ojczyzny. Dziś o 13:00 polskiego czasu obaj pięściarze mają się spotkać z dziennikarzami na finałowej konferencji prasowej. David Higgins, promotor Parkera, uprzedził Joshuę, że jego zawodnik nie będzie na niego czekać.

- Joshua myśli, że fajnie jest się spóźnić, może sądzi, że daje mu to jakąś przewagę psychologiczną. Naszym zdaniem to głupota i brak szacunku z jego strony. Zaczniemy punktualnie, a 30 minut później skończymy. Jak Joshua się nie pokaże, będzie to oznaczało, że nie szanuje mediów ani kibiców - powiedział.

Promujący Joshuę Eddie Hearn doradził z kolei stronie przeciwnej, aby się "wyluzowała". - To zrozumiałe, że nerwy dają o sobie znać, ale spokojnie, będziemy o czasie - oznajmił.

Walka Joshua-Parker odbędzie się w sobotę na Principality Stadium w Cardiff. W stawce znajdą się pasy IBF, WBA, WBO i IBO w wadze ciężkiej. Transmisja w TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 27-03-2018 11:32:19 
i słusznie...
 Autor komentarza: Darkmanx
Data: 27-03-2018 14:14:10 
juz sra wiec trzeba uciekac tvp sport sobota jedziemy
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 27-03-2018 22:40:30 
co sie Jozio sadzi ,przeciez on tam jest tylko dodatkiem ,jego czas przyjdzie potej walce ,jako zwyciezca i zunifikowany mistrz bedzi mogl sie dasac .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.