Archiwum wiadomości z dnia: 2017-10-26

 

RYWAL WACHA: BĘDĘ MISTRZEM LUDU

- Wach to dla mnie krok naprzód. On przetestuje na pewno mnie i moje umiejętności, choć ja akurat wiem doskonale na co mnie stać - mówi Jarrell Miller (19-0-1, 17 KO), który już za szesnaście dni, 11 listopada w Nassau Coliseum w Uniondale, skrzyżuje rękawice z naszym Mariuszem Wachem (33-2, 17 KO).KOWALIOW-SZABRAŃSKI O WAKUJĄCY PAS WBO

Znacznie wzrosła stawka zaplanowanej na 25 listopada walki Siergieja Kowaliowa (30-2-1, 26 KO) z Wiaczesławem Szabrańskim (19-1, 16 KO). Włodarze federacji World Boxing Organization ogłosili, że wakujący pas mistrza świata w wadze półciężkiej znajdzie się na szali rosyjsko-ukraińskiej potyczki.


MATEUSZ POLSKI PRZED MECZEM Z WĘGRAMI

Mateusz Polski (-64kg) to lider naszej reprezentacji. Na Mistrzostwach Świata mu nie poszło, ale na Mistrzostwach Europy stanął na podium. Jutro zaboksuje w międzypaństwowym meczu z Węgrami. Przy tej okazji porozmawialiśmy z nim tuż po ceremonii ważenia.

PARZĘCZEWSKI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Robert Parzęczewski (17-1, 10 KO) niedawno stoczył bardzo trudny bój z Tomasem Adamkiem i choć wygrał przed czasem, to poniósł spore szkody, kończąc potyczkę z głębokim rozcięciem. W normalnych okolicznościach zrobiłby sobie dłuższą przerwę, ale jako iż 18 listopada gala odbędzie się w jego Częstochowie, to podjął wyzwanie. Teraz poznał nazwisko rywala.