DeGALE BRONI TYTUŁU 9 GRUDNIA W LONDYNIE

9 grudnia w Londynie James DeGale (23-1-1, 14 KO) przystąpi do trzeciej obrony mistrzowskiego tytułu federacji IBF w wadze super średniej. Przypomnijmy, że "Chunky" pauzuje od stycznia, kiedy to zremisował pojedynek z Badou Jackiem.

Złoty medalista olimpijski z Pekinu wystąpi na gali Franka Warrena w Copper Box Arena. Nazwisko jego oponenta ma zostać ogłoszone w najbliższym czasie.

- Obrona mojego tytułu w rodzinnym mieście jest spełnieniem marzeń. Ostatnio wyrobiłem sobie markę wojownika na wyjazdach, ale nadszedł czas, żeby przypomnieć się lokalnym kibicom. Nie walczyłem w Wielkiej Brytanii od 2014 roku i chciałbym dać występ godny zapamiętania - powiedział DeGale.

Podczas tej samej imprezy dojdzie do jeszcze jednej walki, której stawką będzie mistrzowski tytuł organizacji IBF - swojego trofeum w wadze piórkowej bronił będzie Lee Selby (25-1, 9 KO). Poza tym promotor Frank Warren zaprezentuje kibicom swoje wielkie nadzieje Daniela Duboisa i Anthony'ego Yarde.

- Jestem zachwycony, że James i Lee będę mogli pokazać swój talent podczas ostatniej gali w tym roku. Spodziewam się, że szczególnie dla Jamesa będzie to specjalna noc, gdyż po raz pierwszy będzie on bronił tytułu w swoim mieście. Selby to z kolei klasa sama w sobie, on zawsze daje twarde walki. Na tej niezapomnianej karcie zawalczą również przyszłe gwiazdy, Daniel Dubois i Anthony Yarde, a zatem fanów czeka prawdziwa uczta - obwieścił z dumą Frank Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.