BRAHMER I BRANT W LIMICIE - JUTRO OSTATNI ĆWIERĆFINAŁ WBSS

Już jutro w Schwerinie odbędzie się ostatni ćwierćfinał pierwszego sezonu turnieju World Boxing Super Series. Kogo w półfinale imprezy podejmie Callum Smith? Na ważeniu miejscowy Jurgen Brahmer (48-3, 35 KO) okazał się być nieco cięższy od Roba Branta (22-0, 15 KO).

Najważniejsze, że obaj pięściarze zmieścili się w limicie kategorii super średniej. Reprezentant Niemiec na wadze zanotował 75,7 kg, zaś Amerykanin wniósł 75,3 kg. Warto zaznaczyć, że dla Brahmera pojedynek z pięściarzem o pseudonimie "Bravo" będzie debiutem w tej kategori wagowej.

- Nie miałem żadnych problemów z wagą. Jestem bardzo dumny, że turniej zawitał do Schwerina. Nie mogę się doczekać, aby pokazać się przed moimi fanami - obwieścił Brahmer.

- Jestem pewny, że jutro wygram. Nieważne, czy walka odbędzie się w Dallas, Nowym Jorku, czy Niemczech, to nie zmienia mojego podejścia. Zwycięstwo wzmocni moją pozycję w tym sporcie. Nie zamierzam przewidywać, w której rundzie to się zakończy. Czy to będzie druga, czy dwunasta, nieważne. Liczy się tylko zwycięstwo - stwierdził Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 26-10-2017 22:04:27 
Właśnie widziałem zdjęcia z ważenia, polecam wstawić. Braehmer ważący 75 kg, wygląda jakby ważył 90. Myślałem, że jest za stary i wypalony by jest coś ugrać, ale to ważenie dało mi do myślenia.
 Autor komentarza: Tekimania
Data: 27-10-2017 10:03:15 
A ja, jezeli chce sie cos o formie powiedziec, polecam wideo z tarczy Braehmera. Dla mnie bardzo szybki, dynamiczny, dobrze sie to ogladalo.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-10-2017 14:40:37 
Brahmer ma talent.
Mocną przeceną załapał, ale... to zawsze talent.
Pamiętam co zrobił z naszym Kuziemskim...
Do tego niewygodny mańkut.

Rob Brant ma talent, uderzenie a Brahmer będzie dla niego testem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.