Archiwum wiadomości z dnia: 2017-09-14

 EXCLUSIVE FIGHT NIGHT II 18 LISTOPADA W HOTELU NAD WISŁĄ

Po roku przerwy boks znów powraca do Hotelu nad Wisłą mieszczącym się w Knybawie koło Tczewa. 18 listopada Thunder Promotions po raz kolejny zaserwuje kibicom szermierki na pięści solidną dawkę sportowych emocji. W walce wieczoru gali Exclusive Fight Night II zobaczymy pochodzącego z Olsztyna Przemysława Opalacha (25-2, 21 KO), byłego mistrza WBF wagi super średniej.BADOU JACK: NAJWAŻNIEJSZA JEST TERAZ WALKA ZE STEVENSONEM

- Wygrana była stosunkowo łatwa, ale gdy trenuje się naprawdę bardzo ciężko, to potem walka jest już czymś przyjemnym. Po zmianie kategorii na wyższą czuję się znacznie mocniejszy. Jestem naturalnym półciężkim, który nie musi już zbijać dodatkowych trzech i pół kilograma - mówi Badou Jack (22-1-2, 13 KO), który pokonując na gali Mayweather Jr vs McGregor w piątej rundzie Nathana Cleverly'ego zdobył pas WBA Regular wagi półciężkiej.


EUBANK JR: NIE BĘDĘ MIAŁ LITOŚCI - YILDIRIM: NIE SŁYSZAŁEM O NIM

7 października w Stuttgarcie pierwszą walkę w turnieju "World Boxing Super Series" w kategorii super średniej stoczy jeden z głównych faworytów imprezy, Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO). Jak już zapewne doskonale wiecie, rywalem Brytyjczyka będzie Turek Avni Yilidrim (16-0, 10 KO). Obaj pięściarze mają już za sobą pierwsze spotkanie oko w oko.
CANELO: MIAŁEM LEPSZYCH RYWALI NIŻ 'GGG', TO MOJA PRZEWAGA

W najbliższą sobotę oczy całego bokserskiego świata będą skierowane na Las Vegas, gdzie Saul Alvarez (49-1-1, 34 KO) podejmie w hitowym pojedynku Gennadija Gołowkina (37-0, 33 KO). Głosy ekspertów co do faworyta tej potyczki są podzielone, ale Meksykanin jest przekonany, że to jego ręka zostanie uniesina w górę. Kluczem do zwycięstwa ma być doświadczenie wyniesione z walk na najwyższym poziomie.