Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-03

 
WIDEO: ADAM BALSKI NA TARCZY ANDRZEJA GMITRUKA

Piotr Wilczewski to wychowanek Andrzeja Gmitruka. Teraz on prowadzi Adama Balskiego (9-0, 7 KO), ale choć "Wilk" pozostaje pierwszym trenerem, to wskazówki pana Gmitruka nadal są dla niego cenne. Poniżej fragment tarczy Gmitruka z Balskim. Już 24 czerwca podczas PBN 7 rywalem Adama będzie Łukasz Janik (28-3, 15 KO).
STEVENSON: NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ WTEDY TAKIEGO OPORU FONFARY

Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) zdążył już poczuć siłę ciosu Andrzeja Fonfary (29-4, 17 KO). Trzy lata temu, gdy spotkali się po raz pierwszy, 'Polski Książę' posłał go na deski prawym krzyżowym w dziewiątej rundzie. - Nie byłem wtedy ranny - zapewnia panujący od czterech lat na tronie WBC wagi półciężkiej Haitańczyk z kanadyjskim paszportem.


NA ŻYWO: LANDOWSKI BOXING NIGHT X

Szansa na spotkanie w ringu prawdziwych koneserów pięściarstwa pod wodzą niepokonanego na arenie Szymona Majewskiego, który będzie prowadził wojowników do ringu, a publiczności zgromadzonej anonsował śmiałków przekraczających magiczną barierę lin. Przed nami wieczór pełen pozytywnych emocji i potu. Zapraszamy na widowisko - według karty walk w rozwinięciu - z nieustraszonymi wojownikami.UDANY REWANŻ - KUDRIASZOW ZASTOPOWAŁ DURODOLĘ!

Zemsta jest słodka! Dimitrij Kudriaszow (21-1, 21 KO) musiał czekać dziewiętnaście miesięcy na rewanż, ale gdy już dopadł Olanrewaju Durodolę (25-4, 23 KO), odpłacił się mu z nawiązką. Zwyciężył przed czasem, obronił pas WBC Silver i zapewnił sobie walkę o tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej!


GARCIA: BRONER TO UTALENTOWANY BOKSER, ALE JESTEM OD NIEGO LEPSZY

- To dla mnie największa dostępna aktualnie walka. Chciałem zunifikować pozostałe pasy wagi lekkiej, ale to okazało się niemożliwe, więc zdecydowałem się na taki krok - mówi Miguel Angel Garcia (36-0, 30 KO), który przeniesie do limitu 140 funtów, by w kategorii junior półśredniej skrzyżować rękawice z Adrienem Bronerem (33-2, 24 KO). Pojedynek zaplanowano na 29 lipca.


KUDRIASZOW CHĘTNY NA UDZIAŁ W TURNIEJU

- Porażka sprawia, że słabi ludzie stają się jeszcze słabsi, a mocni podnoszą się i potem są jeszcze mocniejsi - mówił uradowany Dimitrij Kudriaszow (21-1, 21 KO), który zastopował swoimi mocnymi ciosami Olanrewaju Durodolę (25-4, 23 KO), zrewanżował się mu za jedyną dotąd porażkę i zapewnił walkę o tytuł.