WARD: ZAŁOŻĘ KOWALIOWOWI KAGANIEC

Redakcja, boxingscene.com

2017-06-03

Andre Ward (31-0, 15 KO) zapowiada, że tym razem nie pozostawi w ringu żadnych wątpliwości i w przekonujący sposób zwycięży Siergieja Kowaliowa (30-1, 26 KO).

Pięściarze zmierzą się po raz drugi już 17 czerwca w Las Vegas. W listopadzie ubiegłego roku Ward był górą, ale zdaniem części obserwatorów werdykt sędziów - wszyscy punktowali 114:113 - powinien był pójść w drugą stronę.

- Chodzi teraz o to, by udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania, pozbyć się wątpliwości i nałożyć jemu i jego zespołowi kaganiec, bo ostatnio zdecydowanie za dużo gadają - mówi Amerykanin.

Dodaje przy tym, że nawet trash-talk jego przeciwnikowi nie wychodzi zbyt dobrze. Kowaliow obiecywał w mediach na przykład, że "zniszczy" Warda i "skopie mu tyłek".

- Jak już masz tak gadać, to przynajmniej się postaraj, żebym mógł to szanować. A jak on chce wrzucać wiadomości na Twittera i Instagrama, to proszę bardzo, niech to robi, aż odpadną mu palce. Koniec końców to się w ogóle nie liczy, bo za kilka tygodni będzie czas, żeby stanąć twarzą w twarz - oznajmił "Syn Boży".

W stawce rewanżu, tak samo jak w przypadku pierwszej walki, znajdą się pasy WBA Super, IBF i WBO w wadze półciężkiej.