DANIEL DUBOIS POWALCZY O PIERWSZY TYTUŁ JUŻ W CZWARTYM STARCIE?

Frank Warren chce zniesienie przepisu mówiącego o tym, że o tytuł mistrza Wielkiej Brytanii może boksować zawodnik, który ukończył 21 lat. Wszystko dla swojego nowego prospekta, uważanego przez wielu za przyszłego mistrza świata wagi ciężkiej, Daniela Dubois (3-0, 3 KO).

Anglika jeszcze przez pięć tygodni możemy nazywać nastolatkiem. Dwa dni po dwudziestych urodzinach - konkretnie 8 lipca w Londynie, ma stoczyć czwarty zawodowy pojedynek, a jego promotor chce go przerzucić od razu z walk czterorundowych na dziesięciorundowe. Warren chciałby również, żeby jego nowy pupil stanął do potyczki o mistrzostwo Wielkiej Brytanii w najbliższym starcie, albo najpóźniej w kolejnym.

- Boks się zmienia i ewoluuje. Tacy młodzi atleci jak Daniel nie muszą już być doświadczeni i mieć ileś tam lat, teraz chodzi bardziej o ich siłę oraz realne możliwości. Te przepisy o wieku są archaiczne i trzeba je zmienić. Przecież Daniel świetnie radził sobie podczas sparingów z Joshuą - stwierdził Warren.

Tytuł brytyjski pozostaje nieobsadzony, tylko czy nawet będąc takim osiłkiem, a nie wychodząc poza pierwszą rundę, Dubois jest gotowy na takich zawodników jak Sam Sexton czy Gary Cornish? Ryzykowna gra...

Przypomnijmy, że Dubois zasłynął posłaniem Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) na deski podczas sparingu, gdy mistrz IBF/WBA przygotowywał się do starcia z Władimirem Kliczką. O wszystkim pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 03-06-2017 13:14:52 
Tyson mial 20 lat i byl mistrzem swiata, jakas Chinka majac 16 lat wygrywala z wszystkimi w plywaniu i bila rekordy swiata na olimpiadzie w Londynie- czyli jest to mozliwe (a jak,to chyba kazdy wie, niestety).
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 03-06-2017 13:40:42 
Janek Tygrys,a słyszałes o czyms takim jak super wielki mega talent,stworzony przez Pana Boga,prezent dla Ziemi,cos niesamowitego,wow.
Tacy ludzie rodzą sie raz na 100lat i nie potrzeba im dopingu np.Mike Tyson,Lionel Messi,Michael Jordan,Bruce Lee,Robert Kubica(gdyby nie wypadek byłby najlepszym kierowcą w historii F1)
 Autor komentarza: KWAZIMODO
Data: 03-06-2017 15:30:58 
No nie Mike Tyson był naturalem , Jordan takze sie dobrze szprycował tak jak Messi , który był karłem i wbijal hormon wzrostu.
 Autor komentarza: sjerg
Data: 03-06-2017 16:29:55 
przecież Messi dalej jest karłem
 Autor komentarza: MicCal
Data: 03-06-2017 18:51:21 
@ MickeyBreslau
Ta, jasne... Akurat Tyson to chyba nawet sam podawał, w jaki sposób omijał testy antydopingowe. A tekstu o Kubicy to nawet szkoda komentować - wiedzę na temat Formuły 1 to chyba kolega czerpie wyłącznie z Faktu i Onetu.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 03-06-2017 19:29:31 
MickeyBreslay
"Janek Tygrys,a słyszałes o czyms takim jak super wielki mega talent,stworzony przez Pana Boga,prezent dla Ziemi,cos niesamowitego,wow.
Tacy ludzie rodzą sie raz na 100lat i nie potrzeba im dopingu np.Mike Tyson,Lionel Messi,Michael Jordan,Bruce Lee,Robert Kubica(gdyby nie wypadek byłby najlepszym kierowcą w historii F1)."Ten komentarz jest tak zły, że nawet nie wiem, od czego zacząć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.