Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-05

 
THE RING 'BEST I FACED': DARIUSZ MICHALCZEWSKI

Magazyn The Ring - najsławniejsze czasopismo zajmujące się boksem zawodowym, cyklicznie przeprowadza rozmowy ze znanymi pięściarzami pod nazwą "Best I Faced". Tym razem na łamach The Ring zagościł jeden z najwybitniejszych mistrzów w historii wagi półciężkiej - Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO).


HAMMER POZNAŁ RYWALA

Christian Hammer (21-4, 12 KO) był w zamyśle jedną z opcji Mateusza Borka na walkę z wracającym "Góralem". Niemiec jednak odmówił, czekając na większe pieniądze w Wielkiej Brytanii. Bo przecież odprawiając przed czasem Davida Price'a w lutym wyrobił sobie na tamtejszym rynku nazwisko.


WAŻENIE: WIERZBICKI vs ANYANWU

Łukasz Wierzbicki (11-0, 6 KO) stoczy jutro już dwunasty pojedynek, ale dopiero pierwszy w swojej ojczyźnie. Naprzeciw niego stanie niewygodny i potrafiący sprawić niespodziankę Innocent Anyanwu (25-20-3, 15 KO). Zobaczcie obu na dzisiejszej ceremonii.NA ŻYWO: I SERIA PÓŁFINAŁÓW TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA

Przed nami seria południowa półfinałów Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. Na łamach BOKSER.ORG od godziny 11:00 na żywo czternaście walk - cztery z udziałem pań i dziesięć mężczyzn. W trzecim pojedynku zaboksuje Karolina Łukasik (-75kg), w piątym Jakub Słomiński (-49kg), w szóstym Dorian Mospinek (-49kg), w siódmym Jarosław Iwanow (-56kg), w dziewiątym Adrian Kowal (-60kg), a w jedenastym Mateusz Polski (-64kg). Ciekawie zapowiadają się również dwie ostatnie walki, czyli półfinały wagi ciężkiej - niestety już bez naszego reprezentanta.


GARGULA SIĘ ŻALI

- Nie mogę przełknąć goryczy ostatniej porażki. W trzeciej rundzie po komendzie sędziego dostałem dwa ciosy sierpowe, to spowodowało pęknięcie bębenka w uchu i kosztowało ostatecznie porażkę. Jestem przekonany, że gdyby nie kontuzja, walka potoczyłaby się inaczej w późniejszych rundach - uważa Tomasz Gargula (18-7-1, 5 KO), który dwa tygodnie temu przegrał przed czasem z debiutującym na zawodowym ringu Mateuszem Tyrcem.NA ŻYWO: II SERIA PÓŁFINAŁÓW TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA

Zapraszamy Was na drugą serię półfinałów Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. Przed nami najpierw sześć walk pań, a potem osiem mężczyzn, z ciekawą potyczką dwóch rodaków w wadze -69kg (Kiwior vs Kostecki). Kibicom zaprezentują się również ci najwięksi i najmocniej bijący. W przedostatnim pojedynku zaboksuje Aleksander Stawirej (+91kg), który przebojem wdarł się do kadry Karola Chabrosa.


WAŻENIE: ADAM BALSKI vs TARAS OLEKSIJENKO

W głównej walce wieczoru gali w Ełku perspektywiczny Adam Balski (8-0, 6 KO) spotka się jutro z Tarasem Oleksijenką (8-2, 7 KO). Potyczkę zakontraktowano na osiem rund, lecz znając ofensywny styl i mocne uderzenie obu zawodników, wszystko może skończyć się znacznie wcześniej. Poniżej zapis wideo z dzisiejszej ceremonii ważenia.