Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-03

 
WIDEO: WAŻENIE PRZED WALKĄ ŻEROMIŃSKI vs MAZUR

To może być najciekawsza walka jutrzejszej gali w Dzierżoniowie, bo choć ani Michał Żeromiński (11-2-1, 1 KO), ani Tomasz Mazur (6-0-1, 2 KO), z mocnych ciosów nie są znani, ale za to obaj to wyborni technicy. Szykuje się więc ciekawa szermierka na pięści. A jak dziś prezentowali się na ceremonii ważenia? Wideo poniżej.MECZ KADRY DOLNEGO ŚLĄSKA W NIEMCZECH

Poznaliśmy ostateczny skład na Mecz kadry Dolnego Śląska przeciwko przedstawicielom Okręgu Baden-Wirtembergii. Tak jak pisaliśmy wcześniej, trochę to trwało, bo gospodarze chcąc wystawić naprawdę mocny skład, dołączyli zawodników z innych landów.


HAYE CIĘŻSZY OD BELLEW, ROSNĄ EMOCJE!

Jutro wieczorem na gali w O2 Arena w Londynie dojdzie do pojedynku dwóch najlepszych obecnie "krzykaczy" w brytyjskim boksie. Były mistrz świata dwóch najcięższych kategorii David Haye (28-2, 26 KO) zmierzy się z czempionem WBC wagi cruiser Tonym Bellew (28-2-1, 18 KO). Dziś odbyła się ceremonia ważenia, podczas której 36-letni "Hayemaker" wniósł na wagę 101,8 kilograma, a jego rywal z Liverpoolu zanotował 96,8 kg.