Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-23

 


MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W DZIERŻONIOWIE 4 MARCA

Już 4 marca w Dzierżoniowie wieczór "BudWeld Boxing Night: Noc prawdy". W głównym daniu wracający Mateusz Masternak spotka się z Aleksandrem Kubiczem, ale ciekawych walk będzie znacznie więcej. O wszystkim porozmawialiśmy z promującym to wydarzenie Mariuszem Grabowskim. Nie mogliśmy sobie również odmówić krótkiego komentarza odnośnie rewanżu Zimnoch vs Mollo. Zapraszamy.
WILDER: OD TEJ WALKI SPORO ZALEŻY

- Tym występem chcę dać jasny sygnał pozostałym mistrzom, że wróciłem do gry i wróciłem w najlepszej formie - nie ukrywa Deontay Wilder (37-0, 36 KO), który w sobotnią noc w obronie pasa WBC wagi ciężkiej spotka się z Geraldem Washingtonem (18-0-1, 12 KO).


MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA

Dziś wraz z trenerami wraca kadra Mazowsza. Zobaczymy, jak zimowe przygotowania na obozie w górach przyczynią się do wyniku sportowego na Mistrzostwach Mazowsza, które z kolei będą szansą do wywalczenia prawa startu na Mistrzostwach Polski.


MOLLO DLA BOKSER.ORG: W SOBOTĘ ZAMIERZAM BYĆ BESTIĄ!

- Czy będzie nokaut? To bardzo możliwe. Zamierzam być bestią, ogromnym potworem - mówi w rozmowie z Bokser.org Mike Mollo (21-6-1, 13 KO), który w najbliższą sobotę zmierzy się w podczas gali w Szczecinie z Krzysztofem Zimnochem (20-1-1, 13 KO). Pięściarz z Białegostoku będzie chciał się z rewanżować "Bezlitosnemu" za dotkliwą porażkę przed czasem sprzed roku. Mollo jednak jest pewny siebie i wręcz zakochany w naszym kraju.
NORBERT DĄBROWSKI: W TYM ROKU ZOSTANĘ MISTRZEM ŚWIATA

- Ostro trenuję do walki w Żyrardowie. Rywala na ten moment jeszcze nie znam, ale nie ma to dla mnie większego znaczenia. Po prostu wychodzę i nokautuję go w pierwszej rundzie - zapowiada pewny siebie Norbert Dąbrowski (19-6-1, 7 KO). Popularny "Noras" w niedzielę leci do Niemiec na sparingi z Dominikiem Boselem (WBO #2), tym samym, z którym przegrał przed dwoma laty nieznacznie na punkty.