Archiwum wiadomości z dnia: 2017-01-26

 


ROBERT PARZĘCZEWSKI: NIE LEKCEWAŻĘ GARGULI

- Pomimo iż mój najbliższy rywal przegrał cztery ostatnie pojedynki, to i tak nadal jest niebezpieczny, prezentując niewygodny styl boksowania - uważa Robert Parzęczewski (14-1, 8 KO), który 4 marca w Dzierżoniowie podczas gali "Budweld Boxing Night: Noc Prawdy" skrzyżuje rękawice ze starszym o blisko dwie dekady Tomaszem Gargulą (18-5-1, 5 KO).


MATEUSZ MASTERNAK I TRENER GMITRUK RZUCAJĄ RĘKAWICĘ WILDEROWI

Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) zawsze powtarzał, że karierę chce zakończyć w wadze ciężkiej. Teraz, gdy nadarza się niecodzienna okazja, a on jest wolnym zawodnikiem, proponuje swoją kandydaturę samemu Deontayowi Wilderowi (37-0, 36 KO). Po tym jak Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO) wpadł na kontroli antydopingowej, mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC pozostał bez rywala.PROMOTOR PARKERA CHCE WALKI Z FURYM W NOWEJ ZELANDII

Jeśli strony nie dojdą do porozumienia, już w środę odbędzie się przetarg na organizację walki Hughie Fury'ego (20-0, 10 KO) z Josephem Parkerem (22-0, 18 KO). Promujący mistrza świata federacji WBO wagi ciężkiej David Higgins z grupy Duco Events wierzy, że uda mu się sprowadzić oficjalnego pretendenta na swój teren do Nowej Zelandii.

PAWEŁ STĘPIEŃ: POTRZEBUJĘ TAKICH WYZWAŃ

- Najbardziej czego mi teraz potrzeba, to doświadczenie. Rywal nie jest może żadnym wirtuozem boksu, aczkolwiek ma znacznie więcej walk stoczonych niż ja i właśnie takich konfrontacji potrzebuję - mówi na cztery tygodnie przed kolejnym startem Paweł Stępień (5-0, 4 KO). W Szczecinie jego przeciwnikiem będzie Artiom Redko (21-5-3, 12 KO).