Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-22

 


'W STANACH PRZEKONAŁEM SIĘ, ŻE TRZEBA UWAŻAĆ NA TAKIE OBIECANKI'

- Któregoś razu zapytałem się w końcu tego menadżera: "Słuchaj, czemu mi tyle obiecywałeś, to mieszkanie, sponsorów, walki, sparingi z Jenningsem", na co on mi odpowiedział: "Myślałem, że was nie wpuszczą, bo ona z takim brzuchem" - opowiada Roger Hryniuk, czołowy pięściarz wagi super ciężkiej w Polsce, który przez kilka miesięcy był w USA, by tam zacząć swoją zawodową karierę.


WIDEO: DEREWIACZENKO ZASTOPOWAŁ SOLIMANA

Siergiej Derewiaczenko (9-0, 7 KO) to kolejny pięściarz zza naszej wschodniej granicy z wielkim doświadczeniem z boksu olimpijskiego, który wkrótce może podbić rynek wagi średniej. Rosjanin dziś nad ranem zastopował pod koniec drugiej rundy byłego mistrza świata, Sama Solimana (44-14- 18 KO). Poniżej najważniejsze momenty tej walki.

POSTOŁ: POMOGŁY MI SPARINGI Z PACQUIAO

- Być może niektórzy uważają mnie za "underdoga" w tym zestawieniu, ale ja to widzę troszkę inaczej. To będzie starcie z rodzaju 50 na 50. Lepszy wygra, a gorszy wróci po prostu do domu Nebrasce - mówi na kilkadziesiąt godzin przed walką życia Wiktor Postoł (28-0, 12 KO), mistrz świata federacji WBC kategorii junior półśredniej. Jego rywalem będzie champion według WBO Terence Crawford (28-0, 20 KO).WIDEO: CHYTROW WYGRYWA PRZED CZASEM I MYŚLI JUŻ O GOŁOWKINIE

Jewgen Chytrow (14-0, 12 KO) zdobył tytuł mistrza świata w boksie olimpijskim, a teraz zmierza po pasy w gronie zawodowców w wadze średniej. Świetny Ukrainiec porozbijał dziś w nocy Paula Mendeza (19-3-2, 9 KO) i powoli myśli już o konfrontacji z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO), królem tego limitu. - Jeszcze kilka walk i będę chciał odebrać pasy Gołowkinowi. Nie obawiam się nikogo - zapewnia Chytrow. Poniżej wideo z jego dzisiejszego zwycięstwa.