ARUM ATAKUJE MMA. WHITE: NIE WIEDZIAŁEM, ŻE ON JESZCZE ŻYJE!

Bob Arum nadal nie może się przekonać do mieszanych sztuk walki. Po tym, jak po raz kolejny zaatakował tę dyscyplinę, ostro odpowiedział mu Dana White - prezydent UFC.

Na konferencji prasowej przed walką Crawford-Postoł, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w Las Vegas, 84-letni Arum stwierdził, że testy antydopingowe są bardziej przydatne w MMA niż boksie.

- Większość pięściarzy przestrzega reguł. Testów potrzebuje za to MMA, bo wygląda na to, że tam o to nie dbają. Byle tylko wyniki testów publikować po walce, co? Wszyscy wtedy zarobią. Tak tylko mówię - oznajmił, nawiązując do przypadku Brocka Lesnara, którego przyłapano niedawno na stosowaniu dopingu, o czym poinformowano już po jego występie na gali UFC 200.

Szef grupy Top Rank zaatakował White'a - a przy okazji kibiców - nawet za to, że ten poparł kandydaturę Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

- W boksie mamy różne mniejszości, Afroamerykanów, Latynosów, żydowskich promotorów, ludzi tego typu. W dużej mierze jesteśmy demokratami. W MMA ludzie są za Trumpem. Przyglądaliście się kiedyś kibicom MMA? To jasne, że są za Trumpem - stwierdził.

Co na to wszystko prezydent UFC?

- Czy kogoś jeszcze w ogóle, ku**a, obchodzi to, co myśli Bob Arum? Nawet nie wiedziałem, że on jeszcze żyje! Pamiętam zgorzkniałego, grubego, czerwonego, mającego twarz alkoholika Aruma, jak świergolił [10 lat temu], że bracia Fertitta stracą na UFC. Arum to największy drań w całym sportowym świecie. Cieszę się, że zostanę [w UFC po sprzedaniu organizacji] i nadal będę kopać mu tyłek w każdym aspekcie naszego biznesu - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 22-07-2016 14:12:48 
Żałosne jest już to ciągłe atakowanie Trumpa przez Roba Aruma. Jak powiedział White, kogo obchodzi zdanie tego zramolałego starucha? Może niech jeszcze zacznie słodzić SorosowiXD

Nie mam pojęcia skąd taka wrogość wobec mma u tego dziada, atak na kibicow to już spora przesada.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 22-07-2016 14:20:13 
Oczernianie przez żydów wielu nacji i mniejszości to norma.
 Autor komentarza: sviru1
Data: 22-07-2016 14:23:14 
Nie cierpię Aruma. Stary sprzedawczyk. Na dodatek zyd.
 Autor komentarza: Dixell
Data: 22-07-2016 15:55:39 
Typowy zyd. To zakala sportu i zwykly ksenofob i rasista.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-07-2016 17:02:33 
"- Większość pięściarzy przestrzega reguł. Testów potrzebuje za to MMA, bo wygląda na to, że tam o to nie dbają. Byle tylko wyniki testów publikować po walce, co? Wszyscy wtedy zarobią. Tak tylko mówię - oznajmił, nawiązując do przypadku Brocka Lesnara, którego przyłapano niedawno na stosowaniu dopingu, o czym poinformowano już po jego występie na gali UFC 200."

Tu akurat powiedział dobrze.
 Autor komentarza: bolos
Data: 22-07-2016 17:21:31 
Rollins
Co niby powiedział dobrze, przecież w boksie w przeciwieństwie do UFC nie ma wyrywkowych testów bo pewnie połowa bokserów by na tych testach wpadła.
 Autor komentarza: Leppus28
Data: 22-07-2016 18:25:05 
Prawda jest taka, że MMA w odróżnieniu do boksu jest świetnie zarządzane. Nie ma tam po pięć organizacji światowych i 17 kategorii wagowych. Walczą najlepsi z najlepszymi. Dlatego MMA staje się coraz bardziej popularne. A winni temu są ludzie tacy jak Arum. Dla których boks to jest biznes, a nie dyscyplina sportu. Wypowiedziami tego typu tylko się jeszcze bardziej kompromituje.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-07-2016 21:03:13 
Arum jest wściekły bo boks dużo stracił przez MMA.
Do niedawna boks miał prawie monopol na ogólnie określone "bicie".
Boks czyli pięściarstwo a MMA jest różnie przyjmowane.

Dana White niech nie nabija się z wieku Aruma bo Arum może pociągnąć dłużej od Dany...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-07-2016 23:20:05 
Boks sporo stracił na rzecz MMA, ale to nie dlatego, że ludzie nagle tak pokochali tę dyscyplinę. Po prostu gale bokserskie są coraz gorsze. Pożądane walki nie dochodzą do skutku, bo mistrzowie albo srają w gacie, albo są za młodzi, albo biznes na pierwszym miejscu - bez ryzyka obijanie bumów i oszukiwanie ludzi (którzy coraz częściej zaczynają zdawać sobie sprawę, co jest grane). To wszystko wina tych jebanych bokserskich "dygnitarzy" i "biznesmenów", którym to przyklaskuje tu często forumowy przygłup-emigrant, robiąc z siebie pośmiewisko, jak zawsze.

A MMA się rozwija, to nie sekret.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 22-07-2016 23:21:10 
Jeszcze dodam, że jak dojdzie do jakiejś ciekawej walki, to bardzo często cała karta walk jest o dupę rozbić (przważnie w Stanach).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.