TRENER PRICE'A CHCE WALKI Z MOLINĄ

Eric Molina (25-3, 19 KO) dopomina się o jakąś ciekawą walkę w Anglii, a chęć podjęcia rękawicy wyraża otwarcie Dave Coldwell, nowy trener Davida Price'a (20-3, 17 KO).

Ponad dwumetrowy olbrzym z Liverpoolu wygrał już jedną walkę z Coldwellem w narożniku. Teraz na celowniku Brytyjczyka znalazł się właśnie Molina, który ma być przepustką do przyszłorocznej walki z Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO), championem według IBF.

- David to prawdziwy wielkolud z bardzo mocnym ciosem. Po kilku miesiącach wspólnej pracy jestem przekonany, że odegra jeszcze sporą rolę w wadze ciężkiej. Potrzeba załatwić mu teraz poważną walkę, tak by mógł wrócić na dobre do biznesu i czołówki rankingów. Moim zdaniem Molina byłby dobrą opcją i wyborem. Taki rywal nie tylko byłby prawdziwym testem, ale również swego rodzaju furtką do spotkania z Joshuą. Uwierzcie mi, nie podjąłbym się trenowania Davida, gdybym nie wierzył, że on może namieszać w wadze ciężkiej. Jeśli tylko wyeliminuje pewne stare błędy, przed nim jeszcze kilka wielkich nocy - dodał Coldwell.

Przypomnijmy, że Molina w ostatnim starcie na początku kwietnia znokautował w dziesiątej rundzie naszego "Górala", Tomasza Adamka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-07-2016 21:33:35 
No napewno...
Skoro Molina ma taka bombe aby uśpić tytanowego Adamka to tl zrobi jak trafi w szklana szczeke? Zreinkarnuje ja i znowu bedzie piachem?
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 22-07-2016 22:26:45 
Zgadzam się, że byłby to dobry test, sądzę że raczej oblany.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 22-07-2016 23:23:43 
Trenerzy i promotorzy coś w tym Price widza... szkoda, że nie widzą jak jest słabo odporny. Gość ma niezły repertuar ciosów, siłe ciosu ma, fizycznie tez jest raczej niezły fajansem w szczenie nie osiągnie sukcesu. baa.. moze mu to wyjsc na zle. nawet jak bedzie wstawal za kazdym razem (nawet to mu sie nie udaje) to z czasem mozg odbijajac sie od czachy go zdewastuje. miejmy nadzieje ze nie tragicznie. Pirce w kasku - ok. Price ma profi - rozumiem ze oklamuja go promotorzy (w celu zarobienia), rozumiem ze oklamuja go fani, nie rozumiem jednak jak mistrzem (albo solidnym zawodnikiem) moze byc typ ktory sam siebie oklamuje. Priceowi stanie sie krzywda.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-07-2016 23:42:27 
Price poluje na ostatnią wypłatę dużą. Tak on jak i jego promotorzy. Od czasu do czasu słychać jakieś przebąkiwania o Anthonym więc zapewne do tego dążą. Nie jest to nieosiągalne biorąc pod uwagę że na tylu mistrzów, i ich dobrowolne walki w końcu zacznie brakować nazwisk. A Price gdzieś tam w rankingu widnieje. Podejrzewam że jednak trochę obawialiby się krytyki więc David powinien coś wygrać sensownego. Gdyby udało się z Moliną starcie stałoby się naprawdę realne.

Czy promotorzy w niego wierzą? Raczej starają się zarobić na nim ostatni raz solidnie. Tak samo zresztą jest zapewne z nim.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-07-2016 00:45:12 
Molina zakończy karierę szklarza..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 23-07-2016 00:50:53 
Nie ma szans aby udalo sie z mina bo meksyk jest wytrzymaly i ma mlotki w rekawicach a price nie padal dlatego ze thompson czy teper byli na koksie. On jest slabiutki. Uderzenie w szczeke nawet nie najmocniejsze odlacza go od swiadomosci
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.