Archiwum wiadomości z dnia: 2016-07-03

 WAŻNE ZWYCIĘSTWO PATRYKA SZYMAŃSKIEGO

To była bardzo ważna walka dla Patryka Szymańskiego (16-0, 9 KO), bo po pierwsze - spotkał na swojej naprawdę mocnego rywala, a po drugie - debiutował na poważnej amerykańskiej stacji. Przez moment przeżywał trudniejsze chwile, ale generalnie pokazał się z bardzo dobrej strony i pokonał Wilky'ego Campforta (21-3, 12 KO).


MAŁE PIĘŚCI: CZTERY ASY EUBANKA JUNIORA

Szybki news z wyższych sfer - spotkałem się wczoraj w londyńskiej restauracji ''Bibendum'' z Chrisem Eubankiem Seniorem. Nie zamawialiśmy niczego, pokarmem był wygłaszany przez Chrisa wykład pod tytułem ''Pięściarstwo - sztuka ekscentrycznej próżności''. Treść wykładu sprowadzała się do przekonywania o zwycięstwie syna Eubanka nad Giennadijem Gołowkinem.


SZAFIKOW ZASTOPOWAŁ HERRINGA

To raczej zaskoczenie. Denis Szafikow (37-2-1, 20 KO) ostro przetestował i wręcz obnażył kreowanego przez niektórych na nową gwiazdę wagi lekkiej Jamela Herringa (15-1, 8 KO), zadając mu pierwszą porażkę w karierze.


WYGRANE IMAMA, JONESA I BRYANA

Trzech pięściarzy boksujących dla Dona Kinga odniosło wczoraj zwycięstwa podczas gali w Pittsburgh. Swój rekord poprawili Amir Imam (19-1, 16 KO) oraz dwaj "ciężcy" - Guillermo Jones (41-3-2, 21 KO) i Trevor Bryan (17-0, 11 KO).