Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-22

 
IZU UGONOH WRÓCI 21 LIPCA

Izu Ugonoh (15-0, 12 KO) po zakończeniu swojej przygody z programem TzG wrócił do treningów bokserskich i zapowiadał, że chciałby nadrobić stracony czas, tocząc do końca roku trzy walki. Pierwszą z nich stoczy już wkrótce.WRZE W PIĘŚCIARSKIM KOTLE - STOLICY KOZB

Jubileusz 90-lecia istnienia Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego obchodzony jest bardzo uroczyście. Niedawno w Grudziądzu (tam mieści się siedziba władz związku) odbyły się eliminacje dziewcząt do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Nieco wcześniej rozegrane zostały: w Bydgoszczy 13 memoriał wicemistrza olimpijskiego Jerzego Adamskiego i Toruniu dra Witolda Makacewicza. Część dziewiąta cyklu 'Historia KOZB'.


NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA PRZED WALKĄ GŁOWACKI vs USYK

Pojedynek Krzysztofa Głowackiego (26-0, 16 KO) z Aleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO) odbędzie się 17 września w Ergo Arenie w Gdańsku. W stawce będzie oczywiście należący do Polaka tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej według federacji WBO. Teraz w Warszawie trwa pierwsza konferencja prasowa promująca to wydarzenie. Zapraszamy do naszej transmisji z tej konferencji.