GAMBOA ZEJDZIE DO JUNIOR LEKKIEJ. MYŚLI O ŁOMACZENCE

Dni Yuriorkisa Gamboy (25-1, 17 KO) w wadze lekkiej są już policzone. Kubańczyk zamierza zejść do kategorii junior lekkiej, w której być może zmierzy się z Wasylem Łomaczenką (6-1, 4 KO).

- Yuriorkis chce w najbliższych tygodniach stoczyć jakąś walkę na przetarcie, a pod koniec roku skrzyżować rękawice z którymś z dużych nazwisk w limicie 130 funtów. Wcześniej myślał o Romanie Martinezie, teraz naturalnie w grę wchodzi Łomaczenko. Nie wykluczamy zupełnie występów w wadze lekkiej, ale jeśli chodzi o ten rok i początek przyszłego, Yuriorkis chce się skoncentrować na junior lekkiej. Tam są dobre walki do zrobienia - powiedział Tony Gonzalez, doradca 34-letniego pięściarza.

Gamboa po raz ostatni boksował w grudniu ubiegłego roku, kiedy pokonał na punkty Hylona Williamsa Jr. Był to dopiero jego drugi występ od czasu porażki przed czasem z Terence'em Crawfordem pod koniec czerwca 2014.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-06-2016 13:45:37 
Gamboa to nie ten sam pięściarz co choćby z walki z Salido, ale technika wciąż wyborna..Oczywiście łomaczenko faworytem. Przydałoby się takie zwycięstwo w rekordzie Wasyla..
 Autor komentarza: odyniec
Data: 22-06-2016 14:13:25 
Gamboa najpierw sie szprycuje sterydami i rosnie a teraz zrzuca wage do kategorii nizej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.