Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-16

 MACIEJ SULĘCKI: WYGRAM W SPOSÓB BEZDYSKUSYJNY

- Przekonamy się wkrótce, jak rzeczywiście trudna będzie to dla mnie walka. Dopiero będąc w ringu ocenię, na co naprawdę stać mojego przeciwnika - mówił po dzisiejszym treningu medialnym Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO), który w sobotni wieczór na ringu w Chicago spotka się z Hugo Centeno Jr (24-0, 12 KO).
ANDRZEJ FONFARA: POKUSZĘ SIĘ O NOKAUT

- Jestem w znakomitej formie. Cały obóz przebiegł bardzo dobrze, a ja miałem świetne sparingi oraz przygotowania od strony fizycznej. Z całą pewnością jestem gotowy na ten pojedynek - zapowiada Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO), który w oczekiwaniu na walkę o tytuł mistrza świata w najbliższą sobotę spotka się z Joe Smithem Jr (21-1, 17 KO).
FONFARA: SMITH JR CHCE SIĘ WYPROMOWAĆ NA MOIM NAZWISKU

Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO) na swoim terenie w Chicago nie zwykł przegrywać, a do tego jego sobotni rywal Joe Smith Jr (21-1, 17 KO) nie spotkał się dotąd z nikim, kto choćby w połowie dorównywał klasie "Polskiego Księcia". I choć amerykańscy bukmacherzy widzą sprawę bardzo jednostronnie, nasz rodak nie zamierza lekceważyć słynącego z mocnego uderzenia rywala.