MACIEJ SULĘCKI: WYGRAM W SPOSÓB BEZDYSKUSYJNY

- Przekonamy się wkrótce, jak rzeczywiście trudna będzie to dla mnie walka. Dopiero będąc w ringu ocenię, na co naprawdę stać mojego przeciwnika - mówił po dzisiejszym treningu medialnym Maciej Sulęcki (22-0, 7 KO), który w sobotni wieczór na ringu w Chicago spotka się z Hugo Centeno Jr (24-0, 12 KO).

- Zwycięzca może być jeden i bez względu na to, co rywal wniesie do ringu, ja i tak zwyciężę w sposób bezdyskusyjny. Widziałem tylko jeden jego występ. To wysoki i agresywny pięściarz, jednak tu nie o niego się rozchodzi, tylko o to, co ja pokażę między linami. Nie jestem typem zawodnika, który analizowałby rundę po rundzie, ale generalnie mam jakiś plan i wiem co mam robić, żeby wygrać - dodał popularny "Striczu".

MACIEC O WALCE SULĘCKIEGO: MACIEK JEST W STANIE GO PRZEŁAMAĆ >>>

Dla Polaka będzie to już czwarty występ od momentu związania się kontraktem menadżerskim z potężnym Alem Haymonem. Jak dotąd jednak - poza Grześkiem Proksą, nie mierzył się jeszcze z tak wysoko notowanym bokserem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-06-2016 08:58:10 
Mam nadzieję że Striczu sparował z jakimiś konkretnymi zawodnikami.
Oby się nie okazało, że przepaść jest dramatyczna.

To tak jak Proksa (pozbawiony zaplecza) mógł sparować w Polsce jedynie z jakimiś węgrami, którzy wywracali się po jednym jego ciosie, a później leciał do USA i trafiał na średniego acz bardzo solidnego Morę.
To że zdesperowany z powodu barku szans od promotora musiał porywać się bardzo krótko po walce z Hopem na GGG, to już lepiej nie wspominać.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-06-2016 09:06:37 
Clevland

cos pisal Maciek na FB o sparingach z dobrmi zawodnikami

nie pamietam teraz kogo wymienil ale znane nazwiska wiec chyba nie ma lipy

w stanach latwiej o sparinpartnerow a Rivas zna wielu zawodnikow z czolowki wiec mysle ze bylo dobrze

zobaczymy wszystko w ringu
 Autor komentarza: Rollins
Data: 16-06-2016 10:53:11 
Postawiłem na Sulęckiego. Na zwycięstwo. Zastanawiałem się, czy nie postawić na zwycięstwo przed czasem, ale to trochę (większe) ryzyko.

Ch... jowy ten Centeno Jr, ale wielce prawdopodobne, że będzie miał za sobą sędziów, więc w przypadku pełnego dystansu wynik pozostaje wielką niewiadomą.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 16-06-2016 12:15:19 
Ciężko.Myśle ze jak Maciek nie wygra na punkty to nawet przegra przez KO
 Autor komentarza: slayer85
Data: 16-06-2016 19:39:41 
A ja z kolei sądzę, że da sobie radę i oszuka Centeno. Zobaczymy i życzę jemu, wam oraz sobie aby jego ręka powędrowała do góry!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.